Peugeot 508 SW

Peugeot 508 SW – Tugevate emotsioonide kandja
Peugeot uus suur universaal on mõeldud tugevaid emotsioone armastavale ning kvaliteeti hindavale kaasaegsele juhile.

Hind alates 24 900 €

aasta auto 2012 peugeot 508sw sisu peugeot 508sw sisu peugeot
  

Uus Peugeot 508 SW on varustatud mitmete kaasaegsete seadmetega nagu 7-tolline puutetundlik ekraan, tagurdamiskaamera ja pimenurga hoiatussüsteem. Jõuallikatest uusim Euro6 bensiinimootor 1,6 THP 165 Stop&Start on saadaval nii kuuekäigulise manuaalkäigukastiga kui uue kuuekäigulise automaatkäigukastiga.

   Uuenenud Peugeot 508 SW välimus on oma eelkäijast jõulisem kuid tema ülalpidamiskulud on võrreldes teiste samalaadsete sõidukitega väiksemad. Peugeot mootorid kuuluvad oma klassi ökonoomseimate hulka. Näiteks on 2-liitrise BlueHDi 150 hj diiselmootori keskmine kütusekulu vaid 4,3 l 100/km kohta.    Peugeot 508 SW salongis saad nautida lihtsat luksust, mida rõhutab elegantne armatuurlaud, kvaliteetsed materjalid, põhjalik viimistlus ning tänapäevane tehnoloogia: sõiduinfo kuvatakse värviliselt esiklaasi ees asuvale läbipaistvale paneelile, salongi muudab õdusaks neljatsooniline kliimaseade; võtmeta sisenemine ja käivitamine lisab mugavust.    5 aastat garantiid!
2015. aasta algusest pakume kõikidele uutele SÕIDUAUTODELE tasuta tehasepoolset garantii pikendust 5 aastat / 100 000km. Tasuta pikendatud garantii kehtib ka N1 kategooria sõidukitele.
Loe edasi »

Peugeot Assistance – Ootamatute olukordade korral aitab ööpäevaringne autoabi. Loe edasi »