Peugeot 508

Peugeot 508 – Tugevate emotsioonide kandja
Peugeot on suur sõiduauto, mis mõeldud tugevaid emotsioone armastavale ning kvaliteeti hindavale kaasaegsele juhile.

Hind alates

aasta auto 2012 peugeot 508 peugeot 508 sisu peugeot
  

Peugeot 508l on varustatud mitmete kaasaegsete seadmetega nagu 7-tolline puutetundlik ekraan, tagurdamiskaamera ja pimenurga hoiatussüsteem. Jõuallikatest uusim Euro6 bensiinimootor 1,6 THP 165 Stop&Start on saadaval nii kuuekäigulise manuaalkäigukastiga kui uue kuuekäigulise automaatkäigukastiga.

  

Peugeot 508 välimus on oma eelkäijast jõulisem kuid tema ülalpidamiskulud on võrreldes teiste samalaadsete sõidukitega väiksemad. Peugeot mootorid kuuluvad oma klassi ökonoomseimate hulka. Näiteks on 2-liitrise BlueHDi 150 hj diiselmootori keskmine kütusekulu vaid 4,3 l 100/km kohta.

  

Peugeot 508 salongis saad nautida lihtsat luksust, mida rõhutab elegantne armatuurlaud, kvaliteetsed materjalid, põhjalik viimistlus ning tänapäevane tehnoloogia: sõiduinfo kuvatakse värviliselt esiklaasi ees asuvale läbipaistvale paneelile, salongi muudab õdusaks neljatsooniline kliimaseade; võtmeta sisenemine ja käivitamine lisab mugavust.

   5 aastat garantiid!
2015. aasta algusest pakume kõikidele uutele SÕIDUAUTODELE tasuta tehasepoolset garantii pikendust 5 aastat / 100 000km. Tasuta pikendatud garantii kehtib ka N1 kategooria sõidukitele.
Loe edasi »

Peugeot Assistance – Ootamatute olukordade korral aitab ööpäevaringne autoabi. Loe edasi »