Peugeot 508 turvalisus

peugeot 508 Peugeot Connect SOS
Peugeot on Euroopa liider hädaabisüsteemide vallas - rohkem kui 800 000 sõidukil on Peugeot Connect SOS süsteem. Avarii, haigushoo, kallaletungi või mõne teise kiiret sekkumist vajava olukorra puhul võimaldab Peugeot Connect SOS sõidukis viibijatele kiiret abi osutada. Hädaabikõnele vastab Peugeot Connect SOS kõnekeskus, kus tehakse kindlaks sõiduki asukoht ja saadetakse abi.
peugeot 508 turvapadjad Turvapadjad
Kokkupõrke korral kaitsevad reisijaid 6 turvapatja: 2 esiturvapatja, 2 külgturvapatja ja 2 turvakardinat ees ja taga.
peugeot 508 kaugtuled Kaugtulede automaatika
Pimedal ajal analüüsib spetsiaalne kaamera pidevalt sõidutingimusi (ristuval teel või eessõitev sõiduk, valgustatud linnatänavad) ja lülitab esimesel võimalusel ümber kaugtuledele, et parandada nähtavust.
peugeot 508 pidurisüsteem Pidurisüsteem
Kõik 508 versioonid pakuvad lisaks esmaklassilisele ja dünaamilisele juhitavusele ka kõrgel tasemel aktiivset turvalisust tänu standardvarustusse kuuluvale trajektoori kontrollsüsteemile ESP. See süsteem ühendab omavahel rataste blokeerumisvastast süsteemi (ABS), rataste libisemisvastast süsteemi (ASR), elektroonilist pidurdusjõu jaoturit (EBV ja CBC), hädapidurdusvõimendit (AFU), mootori seiskumisvastast süsteemi (MSR) ja intelligentset veojõukontrolli, mis võimaldab optimeerida sõiduki edasiliikumist halva haarduvusega teele.

Peugeot 508

Peugeot 508 – Tugevate emotsioonide kandja
Peugeot on suur sõiduauto, mis mõeldud tugevaid emotsioone armastavale ning kvaliteeti hindavale kaasaegsele juhile.

Hind alates