Peugeot 508 tehnoloogia

peugeot 508 multifunktsionaalne rool Multifunktsionaalne rool
Integreeritud nuppudega rool on funktsionaalne ja tehnoloogiline. Roolil asuvad nupud annavad juurdepääsu püsikiiruse hoidjale/kiirusepiirajale, helitugevusele, seadistuste menüüle ja heliallikale.
peugeot 508 elektriline seisupidur Elektriline seisupidur
Rakendub automaatselt mootori seiskamisel või väljasuremisel ja vabaneb automaatselt gaasipedaalile vajutades. Samuti saab seisupidurit hoova abil käsitsi kasutada. Elektrilise seisupiduriga seotud kallakul paigaltvõtuabi ehk Hill Assist võimaldab sõidukit umbes 2 sekundit paigal hoida, kui sõiduk asub kallakul ja valitud käigule vastassuunas.
peugeot 508 Head Up display Värviline Head Up display
Tutvu juhtimiseks vajaliku infoga ilma pilku teelt kõrvale pööramata! Head up display võimaldab kuvada infot värviliselt juhi vaatevälja. Seega saad pidevalt ja turvaliselt andmeid sõidukiiruse, püsikiiruse hoidja/kiirusepiiraja ja navigatsiooni kohta.
peugeot 508 parkimiskoha mõõtmine Vaba parkimiskoha mõõtmine
Lisavarustusena saadav funktsioon on seotud esi- ja tagaosas asuva parkimisabiga. Süsteem mõõdab vaba ruumi ja teavitab juhti ekraani kaudu vabale parkimiskohale parkimise võimalusest ja parkimismanöövri keerukusest.
peugeot 508 navigatsioonisüsteem Peugeot Connect audio ja navigatsioonisüsteem
508 varustusse kuulub kas Peugeot Connect Sound audiosüsteem või Peugeot Connect Nav navigatsioonisüsteem. Peugeot Connect Sound bituner autoraadio juurde kuulub 6 või 8 kõlarit, USB/jack pistikupesa, lisaks võib paigaldada Bluetooth® käed vabad varustuse. Uue põlvkonna Peugeot Connect Nav navigatsioonisüsteemi kuulub Euroopa navigatsioon, CD MP3 raadio, 7-tolline värviline ekraan, Bluetooth® käed vabad varustus ja USB/jack pistikupesa. Samuti võimaldab süsteem helistada hädaabinumbrile ja autoabisse (Peugeot Connect SOS ja Peugeot Connect Assistance).

Peugeot 508

Peugeot 508 – Tugevate emotsioonide kandja
Peugeot on suur sõiduauto, mis mõeldud tugevaid emotsioone armastavale ning kvaliteeti hindavale kaasaegsele juhile.

Hind alates