Peugeot 508 SW turvalisus

peugeot 508sw Turvapadjad
Kokkupõrke korral kaitsevad reisijaid 6 turvapatja: 2 esi- ja 2 külgturvapatja ning 2 turvakardinat ees ja taga.
peugeot 508sw Kaugtulede automaatika
Pimedal ajal analüüsib spetsiaalne kaamera pidevalt sõidutingimusi ja lülitab esimesel võimalusel ümber kaugtuledele, et parandada nähtavust.
peugeot 508sw Pidurisüsteem
Kõik 508 versioonid pakuvad lisaks esmaklassilisele ja dünaamilisele juhitavusele ka kõrgel tasemel aktiivset turvalisust tänu standardvarustusse kuuluvale trajektoori kontrollsüsteemile ESP. See süsteem ühendab omavahel rataste blokeerimisvastast süsteemi (ABS), rataste libisemisvastast süsteemi (ASR), elektroonilist pidurdusjõu jaoturit (EBV ja CBC), hädapidurdusvõimendit (AFU), mootori seiskumisvastast süsteemi (MSR) ja intelligentset veojõukontrolli, mis võimaldab optimeerida sõiduki edasiliikumist halva haarduvusega teel.
peugeot 508sw Peugeot Connect SOS süsteem
Peugeot on Euroopa liider hädaabisüsteemide vallas - rohkem kui 800 000 sõidukil on Peugeot Connect SOS süsteem. Avarii, haigushoo, kallaletungi või mõne teise kiiret sekkumist vajavas olukorra puhul võimaldab Peugeot Connect SOS sõidukis viibijatele kiiret ja kõige paremini sobivat abi osutada. Hädaabikõnele vastab Peugeot Connect SOS kõnekeskus, kus tehakse kindlaks sõiduki asukoht ja saadetakse kiiresti abi.

Peugeot 508 SW

Peugeot 508 SW – Tugevate emotsioonide kandja
Peugeot uus suur universaal on mõeldud tugevaid emotsioone armastavale ning kvaliteeti hindavale kaasaegsele juhile.

Hind alates 25 900 €