Peugeot 508 SW tehnoloogia

peugeot 508sw Luksuslik armatuurlaud
Armatuurlaua stiil põhineb välistel disainielementidel ehk kvaliteedil, puhtusel ja elegantsil. Armatuurlaua detailivahed on minimaalsed.
peugeot 508sw Uuenduslikud näidikud
Olenevalt versioonist on 508 universaalil kahte tüüpi näidikuplokke:
  • 5 valge põhjaga ja tagant valgustusega ning punaste nõeltega näidikut ja kollane maatriksekraan
  • sama näidikuplokk värvilise maatriksekraaniga
Näidikuplokk kuvab infot marsruudi, raadio, navigatsiooni, püsikiiruse hoidja ning kiirusepiiraja kohta.
peugeot 508sw Värviline Head Up display
Tutvu juhtimiseks vajaliku infoga ilma pilku teelt kõrvale pööramata! Head up display võimaldab kuvada infot värviliselt juhi vaatevälja.
peugeot 508sw Multifunktsionaalne rool
Integreeritud nuppudega rool on funktsionaalne ja tehnoloogiline. Roolil asuvad nupud annavad juurdepääsu püsikiiruse hoidjale/kiirusepiirajale (standard või lisavarustuses olenevalt versioonist), helitugevusele, seadistuste menüüle ja heliallikale.
peugeot 508sw Peugeot connect audio- ja nagigatsioonisüsteem
508 varustusse kuulub kas Peugeot Connect Sound audiosüsteem või Peugeot Connect Nav navigatsioonisüsteem (olenevalt versioonist). CD MP3 Peugeot Connect Sound bituner autoraadio juurde kuulub 6 või 8 kõlarit (olenevalt versioonist). Süsteemi juurde kuulub USB/jack pistikupesa, lisaks võib paigaldada Bluetooth® käed vabad varustuse. Uue põlvkonna Peugeot Connect Nav navigatsioonisüsteemi kuulub Euroopa navigatsioon, CD MP3 raadio, 7-tolline värviline ekraan, Bluetooth® käed vabad varustus ja USB/jack pistikupesa. Samuti võimaldab süsteem helistada hädaabinumbrile ja autoabisse (Peugeot Connect SOS ja Peugeot Connect Assistance). Süsteemi juhitakse keskkonsoolil asuva juhtnupuga; levinumaid funktsioone saab ka roolilt juhtida. Esiistmete vahelise käetoe all asuvas panipaigas on USB/jack pistikupesad, mis kuuluvad kõikide 508 versioonide standardvarustusse ja mis võimaldavad ühendada väliseid seadmeid. Kui ühendad seadme USB pessa, ilmub seadme info multifunktsionaalsele ekraanile ja funktsioone saab juhtida roolilt.

Peugeot 508 SW

Peugeot 508 SW – Tugevate emotsioonide kandja
Peugeot uus suur universaal on mõeldud tugevaid emotsioone armastavale ning kvaliteeti hindavale kaasaegsele juhile.

Hind alates 24 900 €