Peugeot 508 SW sõidurõõm

peugeot 508sw Vaba parkimiskoha mõõtmine
See funktsioon on seotud esi- ja tagaosas asuva parkimisabiga. Süsteem mõõdab vaba ruumi ja teavitab juhti ekraani kaudu vabale parkimiskohale parkimise võimalusest ja parkimismanöövri keerukusest.
peugeot 508sw Elektriline seisupidur
Elektriline seisupidur rakendub automaatselt mootori seiskamisel või väljasuremisel ja vabaneb automaatselt gaasipedaalile vajutades, samuti saab seisupidurit hoova abil käsitsi kasutada. Elektrilise seisupiduriga seotud kallakul paigaltvõtuabi ehk Hill Assist võimaldab sõidukit umbes 2 sekundit paigal hoida, kui sõiduk asub kallakul (> 3%) ja valitud käigule vastassuunas.
peugeot 508sw Elektrohüdrauliline hammaslattrool
Võimaldab pidevalt kohandada rooli keeramiseks vajalikku pingutust ja lihtsustab manööverdamist madalal kiirusel. Rooli töö on Peugeot'le omaselt täpne ja informatiivne ning on GT versioonis erinevate seadistustega.
peugeot 508sw Kohandatud pidurid
508 esipidurisadulad on saadaval kolmes mõõdus: 283 x 26 mm, 304 x 28 mm ning 340 x 30 mm 2,2 l HDi FAP mootoriga versiooni jaoks.. Kõikidel 508 versioonidel on uue põlvkonna ESP koos stabiilsuskontrolliga (CDS), hädapidurdusvõimendiga (AFU) ja elektroonilise pidurdusjõu jaoturiga (REF). Samuti kuulub varustusse kallakul paigaltvõtuabi (Hill Assist) ja intelligentne veojõukontrolli süsteem, mis võimaldab sõidukil paremini halva haarduvusega pinnal paigalt võtta ja edasi liikuda, lastes esiratastel rohkem või vähem libiseda.

Peugeot 508 SW

Peugeot 508 SW – Tugevate emotsioonide kandja
Peugeot uus suur universaal on mõeldud tugevaid emotsioone armastavale ning kvaliteeti hindavale kaasaegsele juhile.

Hind alates 24 900 €