Peugeot 508 SW disain

peugeot 508sw Erakordne klaasist panoraamkatus
508 SW standardvarustusse kuulub klaasist panoraamkatus*, mis ulatub kuni tagaistmeteni, pakkudes reisijatele avarustunnet ja valgust ning lisades sõiduki välisilmele dünaamikat ja kaasaegsust. Katuse klaaspinda on kokku 1,62 m2 ja mugavuse suurendamiseks kuulub katuse juurde ka elektriline kate. Nupuga reguleeritaval kattel on 5 asendit. *Standardvarustuses olenevalt versioonist.
peugeot 508sw Uuenduslik esiosa
508 SW esiosa on näide Peugeot esteetilistest uuendustest, mida on olnud näha ka uusimate ideeautode juures. Tugev äratuntav isikupära väljendab veelgi paremini selle mudeli jõulisust, elegantsi ja tehnoloogilisi uuendusi. Pika alumiiniumist kapoti otsas on oma loogilise koha leidnud lõvilogo, mille all asub Peugeot'le iseloomulik, ent selle mudeli puhul uudsete mõõtudega ''suu''. Esivõre justkui hõljuks õhus. Sellise efekti annab kroomitud liist, mis esivõret ümbritseb ja siis kapoti esiosa alla kaob.
peugeot 508sw Esituled
Stilistide hoolikat tööd on tunda ka esitulede juures, mis annavad 508'le tüüpilise Peugeot kassipilgu. Tulede sisepind on segu kroomitud ja läikivatest pindadest. 508 SW varustusse võivad kuuluda kahefunktsioonilised kurvituledega ksenoon-esituled. Halogeenesitulede juures on võetud kasutusele uus, võimas ja kompaktne «Neo» tehnoloogia, mille läätsede paigutus annab tuledele "pupillid".
peugeot 508sw Tasakaalustatud külgvaade
508 SW küljed on puhta joonega. Külgaknad on ääristatud kroomliistudega (olenevalt versioonist). Aknad justkui toetuksid külje vormikamale osale. Ninast tagaosani jooksev keskjoon rõhutab võimsat ja elegantset üldmulje. SW kere lihtsad ja dünaamilised jooned justkui sööstaksid teatud nurga alt vaadates tugeva ja stabiilse tagaosa poole.
peugeot 508sw Lihtne ja tehniline tagaosa
Peugeot autodele omased jooned on eriti silmatorkavad just nii sedaani kui ka SW versiooni tagaosas. SW tagaosa kaunistab tagatulesid ümbritsev punane riba, mis tulede sisse lülitudes samuti süttib.

Peugeot 508 SW

Peugeot 508 SW – Tugevate emotsioonide kandja
Peugeot uus suur universaal on mõeldud tugevaid emotsioone armastavale ning kvaliteeti hindavale kaasaegsele juhile.

Hind alates