Peugeot 508 sõidurõõm

peugeot 508 E-HDi mikrohübriidtehnoloogia ning STOP & START funktsioon
Kiire, tõhus ja vaikne e-HDi tehnoloogia võimaldab hoida kontrolli all nii kütusekulu kui ka CO2 päästu (linnas kuni -15%) ja on maksimaalselt kasutajasõbralik. STOP & START funktsioon seiskab automaatselt mootori iga kord, kui sõiduk seisma jääb, näiteks valgusfoori või Stop-märgi juures. Taaskäivitumine toimub koheselt ja sujuvalt niipea, kui juht soovib sõitu jätkata. STOP & START funktsioon on saadaval 6-käigulise robotkäigukastiga 1,6 l HDi FAP mootoriga.
peugeot 508 mootor Mootor ja vedrustus
Peugeot 508 mootor kuulub oma kategooria parimate hulka nii sooritusvõime kui ka kütusekulu ja CO2 päästu poolest. Emotsioonid ja sõidunauding on Peugeot jaoks alati väga olulised olnud. Vedrustus tagab esmaklassilise sõidumugavuse ja stabiilsuse.
peugeot 508 signatuurvalgustus Kliimaseade
Lisaks ühetsoonilisele manuaalkliimaseadmele ja kahetsoonilisele automaatkliimaseadmele võib 508 varustusse kuuluda ka neljatsooniline kliimaseade, mis võimaldab juhil ja kõikidel kaasreisijatel enda seadeid ise reguleerida. Mugavuse suurendamiseks sõidukisse sisenedes pakub 508 programmeeritavat küttesüsteemi, mis võimaldab salongi eelsoojendust või eeltuulutust. Sisse istudes on salongis just Sinule sobiv temperatuur.

Peugeot 508

Peugeot 508 – Tugevate emotsioonide kandja
Peugeot on suur sõiduauto, mis mõeldud tugevaid emotsioone armastavale ning kvaliteeti hindavale kaasaegsele juhile.

Hind alates