Peugeot 508 RXH tehnoloogia

peugeot 508 RXH Multimeedia
Peugeot 508 RXH varustusse kuulub WIP Nav + : MP3 CD raadio, 7-tolline värviline ekraan, kuhu kuvatakse Hybrid4 jõuülekande infot (mootori töö ja kütusekulu), Euroopa navigatsioon, Bluetooth’i vabakäeseade, USB/jack ühendus välistele seadmetele, juurdepääs Peugeot Connect SOS ja Peugeot Connect Assistance teenustele.
peugeot 508 RXH Helisüsteem
Helisüsteemi kuulub 10 kõlarit, sealhulgas armatuurlaua keskel asuv keskkõlas, mis parandab oluliselt heli jaotumist salongis.
peugeot 508 RXH Neljatsooniline kliimaseade
Kliimaseade kuulub kõikide mudelite standardvarustusse ja olenevalt varustustasemest ning seadistustest võib valida ühetsoonilise manuaalkliimaseadme ja kahe- või neljatsoonilise automaatkliimaseadme vahel. Neljatsooniline kliimaseade võimaldab igal sõidukis viibijal reguleerida eraldi nupu abil temperatuuri, õhuvoolu ja õhujaotust just endale sobivaks.
peugeot 508 RXH Näidikud
Konsooli vasakul poolel näidik, kuhu kuvatakse hübriidmootori laadimisfaasid ja optimaalne töövahemik (ECO). Paremal asub spidomeeter. Keskkonsoolile kuvatakse läbisõidumõõdiku ja kiirusepiiraja info, valitud sõidurežiim, aku täituvus ja mootorite töö.
peugeot 508 RXH Head up Display
Kiiruse ja teiste näitude kuvamine tuuleklaasi ees asuvale läbipaistvale ekraanile võimaldab kõigi andmetega kursis olla teelt pilku tõstmata. Nii saad mugavalt silma peal hoida sõidukiirusel, püsikiiruse hoidja või kiirusepiiraja seadetel. Kui sõidukiirust kuvatakse siniselt, on kasutusel elektrirežiim.