Peugeot 508 RXH sõidurõõm

peugeot 508 RXH Täishübriid-diiselmootor
147 kW (200 hj) võimsusega nelikveo ja 450 Nm maksimaalse pöördemomendiga mootor võimaldab sõidukil kohaneda igasuguste tingimustega. Lisaks on võimalik sõita ainult elektrimootoriga, mis on ideaalne variant linnas. Keskmine kütusekulu on seetõttu vaid 4.2 l/100 km ning süsinikdioksiidi saaste 109 g/km.
peugeot 508 RXH Nelikvedu
Nelikveo valimine tagab keerulistes sõidutingimustes, nagu näiteks halb haarduvus, halb teekate, sügav lumi, muda, liiv jne suurema pöördemomendi madalal kiirusel, et kõik rattad korraga pöörleks: diiselmootor (veab) ja elektrimootor (lükkab) töötavad korraga ja pidevalt.
peugeot 508 RXH Neli sõidurežiimi
Võimalik on valida nelja erineva sõidurežiimi vahel: täisautomaatne režiim, heitgaasivaba elektrirežiim, nelikvedu või sportrežiim. Režiime saad mugavalt vahetada keskkonsoolil asuva hoova abil.
peugeot 508 RXH Vedrustus
McPherson esivedrustus pakub suurepärast tasakaalu stabiilsuse ja mugavuse vahel. Mitmikhoobadega tagavedrustus tagab aga maksimaalse tõhususe ja mugavuse.
peugeot 508 RXH Stabiilsuskontroll
Lisavarustusse kuulub uue põlvkonna stabiilsuskontroll (ESP): dünaamiline stabiilsuskontroll DSC, hädapidurdusvõimendi EBA ja elektrooniline pidurdusjõu jaotur EBD. Süsteemi juurde kuulub ka kallakul paigaltvõtuabi (Hill Assist) ning intelligentne veojõukontroll, mis võimaldab optimeerida sõiduki edasiliikumist halva haarduvusega teel.
peugeot 508 RXH Elektriline seisupidur
Elektriline seisupidur (EPB) rakendub automaatselt, kui mootor on välja lülitatud või sureb välja, ning rakendu uuesti, kui gaasipedaalile vajutada. Seisupidurit saab ka käsitsi kasutada.