Peugeot 5008 tehnoloogia

peugeot 5008 sisu Head up Display
Kiiruse ja teiste näitude kuvamine tuuleklaasi ees asuvale läbipaistvale ekraanile võimaldab kõigi andmetega kursis olla teelt pilku tõstmata.
peugeot 5008 varustus Pikivahehoiatus
Uuenduslik pikivahe hoiatuse süsteem võimaldab eessõitvast autost turvalises kauguses sõita. Esiklaasi ees olevale ekraanile projitiseeritakse autot eessõitvast autost eraldav aeg sekundites. Lülitikonsoolil asuvate lülitite abil saad hoiatuse aja ise programmeerida. Kui see aeg kätte jõuab, ilmub ekraanile visuaalne hoiatus.
peugeot 5008 Vaba parkimiskoha mõõtmine
Parkimise lihtsustamiseks mõõdab see lisavarustusse kuuluv funktsioon vaba parkimiskoha suurust ja teavitab sind antud kohale parkimise võimalusest ja raskusastmest. See funktsioon on seotud parkimisabi süsteemiga.
peugeot 5008 varustus Videovarustus
Pikematel sõitudel pakub tagaistujatele meelelahutust videovarustus, mis võimaldab kasutada mängukonsoole ja DVD-mängijat. Heli edastatakse kahest paarist Bluetoothi juhtmeta kõrvaklappidest, mis töötavad akudega. Video vaatamiseks on kaks 7-tollist ekraani, mis asuvad esiistmete peatugedes. Mängukonsoole ja multimeediavarustust võib hoida teise rea ees põrandas asuvates panipaikades.
peugeot 5008 sisu Audio- ja telemaatikavarustus
5008 pakub laias valikus audio- ja telemaatikavarustust: WIP Sound Raadio CD MP3 mängija, WIP Nav hands-free navigatsiooniseade, WIP Com 3D telefon ja navigatsiooniseade 7-tollise värvilise ekraaniga, JBL Hi Fi süsteem. Need süsteemid võimaldavad kuulata muusikat, pidada telefonikõnesid, ilma et peaksid tähelepanu juhtimiselt kõrvale pöörama, ning saada sõidu ajal juhatust ja infot.

Peugeot 5008 

Puhas sõidunauding
Peugeot 5008 on uus kompaktne mahtuniversaal, millega meeldib sõita kogu perele. Valikus on 5- ja 7-kohaline versioon.

Hind alates 20 700 €