Peugeot 308 SW

Rohkem ruumi unistustele
Uuendusliku disainiga silmapaistev Peugeot 308 SW on nüüd müügil! Tule proovisõidule.

Hind alates 16 300 €

peugeot 308sw pakiruum peugeot 308sw sisu euro ncap peugeot
  

Uus Peugeot 308 universaalkerega mudel vastab igas mõttes standarditele: ta on kompaktne (pikkus 4,58 m ja kõrgus 1,47 m), salong on avar ja pakiruum mahukas – 610 dm³. Tänu oma kompaktsusele, tasakaalustatud proportsioonidele ja väiksemale kaalule on uus Peugeot 308 dünaamilise ja atleetliku välimusega.

   Peugeot 308 SW kassisilmi meenutavad peened, väljendusrikkad ja juveelidele sarnanevad LED esituled annavad esiosale hoolikalt viimistletud välisilme. LED-tuled kuuluvad kõrgema varustustasemega mudelite standardvarustusse.    Tipptasemel juhikoht, stiilne sisedisain koos intelligentsete juhiabi süsteemidega (Peugeot i-cockpit) tagavad unustamatu sõiduelamuse: kompaktne rool, head-up stiilis näidikud, tähelepanuväärselt kõrge keskkonsool ning suur 9,7'' puutetundlik ekraan, mis koondab kokku enamuse lisaseadmete juhtimise.    5 aastat garantiid!
2015. aasta algusest pakume kõikidele uutele SÕIDUAUTODELE tasuta tehasepoolset garantii pikendust 5 aastat / 100 000km. Tasuta pikendatud garantii kehtib ka N1 kategooria sõidukitele.
Loe edasi »

Peugeot Assistance – Ootamatute olukordade korral aitab ööpäevaringne autoabi. Loe edasi »