Peugeot 308 disain

peugeot 308 Klaasist panoraamkatus
Peugeot on esimene autotootja, mis pakub luukpära lisavarustuses tervelt 0,83 m² suurust panoraamkatust. Toonitud klaasist soojuskiirgust peegeldav panoraamkatus kaitseb salongis viibijaid päikese eest. Soovi korral saab valgust piirata ka elektrilise rulooga, mille juurde kuulub sulgumistakistus.
peugeot 308 Uuenduslikud LED esituled
Peugeot 308 kassisilmi meenutavad peened, väljendusrikkad ja juveelidele sarnanevad LED esituled annavad esiosale hoolikalt viimistletud välisilme. LED-tuled kuuluvad kõrgema varustustasemega mudelite standardvarustusse.
peugeot 308 Kompaktne ent mahukas
308 on kompaktne (pikkus 4,25 m ja kõrgus 1,46 m), salong on avar ja pakiruum mahukas (470 liitrit pagasiriiuli all).
peugeot 308 Avar salong
Poolkõrge kerekuju annab rohkelt lisaruumi nii pagasile kui ka reisijatele. Suured esiistmed, arvukalt nutikaid panipaiku ja salongivalgustus muudavad interjööri mugavamaks. Salongidisainis on kasutusel vaid väga kvaliteetsed materjalid.
peugeot 308 Armatuurlaud
Armatuurlaud võimaldab suurepärast nähtavust läbi esiklaasi. Materjalide suurepärane kvaliteet aitab kaasa ka salongi pääseva müra piiramisele. Värvitoonid harmoneeruvad erinevate salongi iludetailidega.
peugeot 308 Uuenduslik juhikoht
Peugeot’i kokpit pakub uut sorti elamusi eesmärgiga kogeda tundlikku ja intuitiivset sõitu: kompaktne rool, tähelepanuväärselt kõrge keskkonsool ning suur 9,7’’ puutetundlik ekraan intuitiivseks juhtimiseks.

Peugeot 308

Avaram sõiduelamus!
Tule tutvu stiilse ja ökonoomse pilgupüüdjast Peugeot 308-ga juba täna.

Hind alates 13 800 €