Peugeot 3008 disain

peugeot 3008 Panoraamkatus
Toonitud lamineeritud klaasist valmistatud klaaskatus vähendab salongi langeva valguse ja soojuse hulka. Klaaskatuse pindala on 5,34 m2.
peugeot 3008 sisu Armatuurlaud
Armatuurlaua keskosas asuvad konditsioneeri paneel, audio- või telemaatikasüsteemi paneel ning näitude kuvamise juhtnupud ning pikivahe hoiatuse lülitid.
peugeot 3008 sisu Panipaigad
Peugeot 3008 salongi panipaikade kogumaht on 50 liitrit. Juhi- ja kõrvalistuaja vahel on väga suur käetugi-painipaik, mis mahutab 1,5 liitrise pudeli ja paljugi veel. Armatuurlaual on ava telefoni jt väikeste esemete jaoks. Rooli all asub avatav panipaik. Tagaistujate jalge ees põrandal on kaks avatavat panipaika.
peugeot 3008 Kahes osas avanev tagaluuk
Tagaluuk avaneb kahes osas. Alumist luuki on väga lihtne avada, et lihtsustada raskete või ruumivõtvate esemete transportimist. Luuk kannatab kuni 200 kg koormust.
peugeot 3008 3-astmeline kaubaruum
Kaubaruumi põhja saab paigaldada vaid ühe käe abil kolme erinevasse asendisse, et saavutada kas kaubaruumi maksimaalne maht, kokkuklapitud tagaistmetega ühetasane põrand, või tekitada põrand, mis on ühel kõrgusel suletud alumise luugiga.
peugeot 3008 Kokkuklapitav tagaiste
Tagaistmed, mida saab pakiruumis olevate lülitite abil üheainsa liigutusegakokku klappida, pakuvad veelgi rohkem ruumi.