Opel Zafira Tourer tehnoloogia

Opel zafira sisu

Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem

Kõrgemas varustustasemes on võtmeta tuvastussüsteem uste ja tagaluugi avamiseks ning sõiduki käivitamiseks. Võtmed peavad olema vaid kas taskus või käekotis.

Opel zafira audiosüsteem

Audiosüsteem

Standardvarustuses on raadiopaigalduskomplekt kuue kõlariga. Kõrgemas varutustasemes on mitmeid integreeritud info- ja meelelahutussüsteeme, mille hulgast leiad kindlasti sobivaima.

Opel zafira sisu

Twin Audio

Tagaistujad võivad auto helisüsteemi kasutada väikeste stereokõrvaklappidega, kuulates mõnd muud raadiojaama või CD-plaati kui eesistujad.

Opel zafira sisu

Mobiiltelefoniportaal

Lisarvarustuses on saadaval universaalne konsool sobiva telefoniadapteriga, kus saab mugavalt oma telefoni hoida. Kõrgema varustustaseme korral saab telefon juhtida ka roolil paiknevate nuppude abil.

Opel zafira kliima

Elektrooniline kliimaseade

Elektrooniline kliimaseade hoiab salongis kogu aeg just sulle sobivat temperatuuri. Lisavarustuses on õhukvaliteedi andur.

Opel zafira

Parkimisandurid

Sõiduki ees- ja tagaosas on andurid, mis hoiatavad helisignaaliga, kui parkimisel jääb ette mõni takistus. Soovi korral saad süsteemi ühe nupuvajutusega välja lülitada.

Opel zafira kliima

Kiirsoojendus

Elektrooniliselt juhitav lisasoojendussüsteem, mis soojendab salongi kiiresti auto mootori temperatuurist sõltumata. Kiirsoojendus sulatab ka akendelt jää.

UUS Opel Zafira 

Armastus esimesest istumisest! Opel Zafira on ehtne 7-kohaline Saksa inseneritöö tippsaavutus

Hind alates 21 525 €