Opel Zafira Tourer sõidurõõm

Opel zafira mootor

ECOTECi mootorid

ECOTECi mootoreid iseloomustab jõulisus ja kütusesäästlikkus. Kõik mootorid vastavad Euro 4 heitmestandardile ning on ühendatud kas manuaal- või automaatkäigukastiga. Valida on nelja bensiini- ja kolme diiselmootori vahel.

Opel zafira

Zafira ecoFLEX mootor

Uudne mootoritehnoloogia pakub väiksemat kütusekulu ja heitgaaside hulka. Zafira pakub kolme erinevat ecoFLEX mootorit, millest kaks töötavad surumaagaasiga.

Opel zafira gaas

Surumaagaasipaak

1,6 CNG ECOTECi mootor on ehitatud spetsiaalselt surumaagaasi kasutamiseks. Sellel on mahukas 21-liitrine maagaasi paak, millele lisandub 14-liitrine bensiinipaak. Koos kasutades võivad need sind toimetada kuni 530 km kaugusele.

Opel zafira käigukast

Easytronic’i käigukast

Tõhus ja hõlpsalt kasutatav Easytronic’i käigukast ühendab 5-käigulise manuaalkäigukasti eelised ning automaatkäigukasti mugavuse. Käiguvahetuseks piisab ainsast näpuliigutusest.

Opel zafira

Interaktiivne juhtimissüsteem (IDS)

Sõidukile on võimalik lisada interaktiivne juhtimissüsteem, mis sisaldab ka täiustatud elektroonilist stabiilsuskontrolli (ESP) ja täiustatud alajuhitavuskontrolli (EUC).

Opel zafira sport

Sportrežiimi lüliti

Sportrežiimi lüliti on saadaval IDS Sport kere ja IDSPlus jaoks. Sportrežiimi aktiveerimine lisab autole sportlikkust: roolivõimendi, gaasipedaal ja automaatkäigukast lülitatakse sportlikumale, tundlikumale töörežiimile. Nii reageerib auto kiiremini ja on kindlama juhitavusega.

Opel zafira

Hädapidurdussüsteem (EBC)

Hädapidurduse korral kävitub pidurisüsteemis lisasilinder, mis lisab pidurdusjõudu, et pidurdusmaad vähendada. Kui pidurdamisel käivitub ABS, siis hakkavad tagatuled plinkima, et tagasõitjaid hoiatada.

Opel zafira

Elektrooniline stabiilsuskontroll (ESP Plus)

Kontrollitav pidurite mõju muutmine kuni kolmel rattal kõrvaldab ka äärmusliku alajuhitavuse (näiteks äkiliste põigete korral), et säilitada auto juhitavus.

Opel zafira

Kallakult startimise abiseade (HSA)

Lisavarustusena saadaolev HSA tunneb ära, kui auto on kallakul, ja lülitab käsipidurit kasutamata pidurid lisaks viieks sekundiks sisse, et vältida tagasiveeremist. Edasikiirendamisel lülitub seade välja.

UUS Opel Zafira 

Armastus esimesest istumisest! Opel Zafira on ehtne 7-kohaline Saksa inseneritöö tippsaavutus

Hind alates 21 525 €