Opel Movano sõidurõõm

Mootorivalik

Kõik Opel Movano mootorid on 2,3-liitrised ja uusima ühisanumapritsega, et tagada mootorite tõhus ja võimas töö. Valikus on 100, 125 ja 150 hj mootorid. Kõik mootorid on ketiga, mitte rihmaga, et mootor oleks võimalikult kaua töökindel.

EcoFlex mootorid

Mõne mudeli jaoks on saadaval ka tõeliselt säästlikud ecoFLEX-mootorid.

Mootori abivõimendi

Kõigi Opel Movano mudelite jaoks (välja arvatud ecoFLEX) on saadaval mootori abivõimendi.

6-käiguline käsikäigukast

Kõigi mootorite standardvarustuses on 6-käiguline käsikäigukast. Võrreldes 5-käigulise käigukastiga aitab see tagada väiksema kütusekulu ja parema jõudluse, sest ülekandearv on väiksem.

6-käiguline Easytronic’i käigukast

Lisavarustuses on käigukast, mis ühendab endas manuaalkäigukasti eelised ja automaatkäigukasti mugavused. Automaatrežiimil on sellel kõik hariliku automaatkäigukasti omadused. Ühe näpuliigutusega saad valida aga manuaalrežiimi. Kuna siduripedaali pole, käib käiguvahetus ainult käigukangi liigutades. Armatuurlaualt näed, milline käik on valitud.

Parim mõlemast süsteemist: FWD ja RWD

Pole kaht sarnast tööd ega kaht sarnast koormat. Seega kaalute ilmselt tagavedu, kui peate peamiselt raskeid koormaid vedama. Uus Opel Movano on saadaval tagaveolisena (RWD) kahes pikkuses, kahes kõrguses ja kaaluga 3500 ja 4500 kg ning kuni 3 t raskuse järelhaagise jaoks. Kui peate vedama kuni 3500 kg kaaluvaid koormaid, võivad teie vajadustele sobida Opel Movano võimekad esiveolised (FWD) mudelid.

Piiratud libisemisega diferentsiaal (LSD)

Abistab sõitmisel libedates või rasketes sõiduoludes. Saadaval tagaveoliste mudelite lisavarustusena.

Opel Movano 

Sinu äri eduks
Opel Movano jaoks pole ükski töö liiga suur. See suur kaubik vastab kõigile sinu vajadustele.

Hind alates 26 335 €