Opel Movano disain

opel movano sisu

Mugav juhiiste

Lisavarustuses on saadaval sügav, reguleeritava nimmetoe ja käetoega ning reguleeritava kõrgusega juhiiste. Samasuguse istme saab tellida ka kaasreisija jaoks.

opel movano sisu

Istme õhkvedrustus

Neljas suunas reguleeritav käetoe ja õhkvedrustusega juhiiste on ideaalne ebaühtlaste teeolude korral. Vedrustuse jäikuse saab ise sobivaks reguleerida. Õhkvedrustus on saadaval lisavarustusena.

opel movano sisu

Panipaigad

Kabiinis on palju praktilisi panipaiku nii juhile kui ka kaasreisijatele. Mugavalt saad hoiustada ka 2-liitriseid veepudeleid. Uues Opel Movanos on ruumi kõigi isiklike ja tööasjade jaoks.

opel movano pakiruum

Kaubaruum

Kuni 17 m³ suuruse kaubaruumi 2,5-tonnine kandevõime ja enam kui 4,3 m pikkuse pagasipõrandaga suudab uus Opel Movano kergelt suuri kaubakoguseid peale võtta.

opel movano

Laiad uksed

1270 mm laiuste külguste kaudu saab euroaluseid laadida külje pealt. Tagauste kaudu mahub H2-mudelitel vabalt sisse kuni 1820 mm kõrgune koorem.

opel movano

Astmelaud

Tagaveoga mudelitel on standardvarustuses libisemisvastase kattega tagumine astmelaud, mis kergendab juurdepääsu kaubaruumi. Esiveoga mudelitel on see lisavarustuses.

opel movano pakiruum

Puitpõrand

Vineerist põrandakate on spetsiaalselt loodud kaitsma selle all olevat värvitud põrandapaneeli. Sile põrand lihtsustab lamedate kaubaaluste, kastide jms peale- ja mahalaadimist.

Opel Movano 

Sinu äri eduks
Opel Movano jaoks pole ükski töö liiga suur. See suur kaubik vastab kõigile sinu vajadustele.

Hind alates 26 335 €