Opel Mokka tehnoloogia

Opel Mokka helisüsteem

Helisüsteem

CD 400 helisüsteem on topelttuuneriga, et liiklussõnumite kanalit (TMC) optimaalselt ära kasutada. Süsteemi kuulub seitse tippklassi kõlarit ja graafiline infoekraan dünaamilise heliprotsessori reguleerimiseks. CD 400 BT süsteemil on standardvarustuses lisaks Bluetooth®-ühendus mobiiltelefonide kasutamiseks ja audio voogedastuseks ning USB-sisend välisseadmete jaoks. Lisavarustusena saab tellida DMB-raadio.

Opel Mokka navigatsioonisüsteem

Navigatsioonisüsteem

CD 400 BT süsteemile saab lisada tehasevarustuses SD-kaardile talletatud kaardimaterjali ja vaatamisväärsuste teabe koos navigatsiooniandmetega. Lisaks kiireimale ja lühimale marsruudile saab määrata säästlikuma marsruudi, võttes arvesse ka auto katusekoormat, haagist ja muid parameetreid.

Opel Mokka elektrooniline kliimaseade

Elektrooniline kliimaseade

Andurjuhtimisega elektrooniline kliimaseade on kahetsooniline ja täisautomaatne. Juht ja kaassõitja määravad oma ideaaltemperatuuri ning kliimaseade hoiab seda ilmast olenemata.

Opel Mokka kiirsoojendus

Kiirsoojendus

Külmadel talvehommikutel on väga abiks kiirsoojendus, mis kütab salongi kiiresti soojaks ja sulatab klaasidelt jää, et saaksid mugavalt teele asuda. Külmades oludes muudab sõidu olulisemalt mõnusamaks soojendusega rool.

Opel Mokka Opel Eye

Opel Eye

Uue Mokka ülimoodne Opel Eye süsteem sisaldab nelja funktsiooni: liiklusmärgituvastus (TSA), sõidureast kõrvalekaldumise hoiatus (LDW), pikivaheindikaator (FDI) ja otsasõiduhoiatus (FCA). Lisaks kiirusepiirangutele tuvastab ja kuvab uus süsteem ka liikluspiirangute märke (lumi, vihm jne). Süsteem jälgib ka sõidureamärgistust ning kõrvalekaldumishoiatus (LDW) lülitub automaatselt sisse, kui auto ületab joone suunatuld näitamata. Helisignaal ja märgutuli armatuurlaual hoiatavad kõrvalekaldumisohu eest otsekohe.

Opel Mokka kiirusepiirikuga püsikiirushoidja

Kiirusepiirikuga püsikiirushoidja

Saad seadistada maksimumkiiruse, millest üle sõiduki kiirus ei lähe. Kiirusepiirik kaotab mõju, kui gaas põhja vajutada, kuid siis kuvatakse infoekraanile vastav hoiatus. Aeglustamisel või pidurdamisel taaskäivitub kiirusepiirik automaatselt, et auto püsiks valitud kiiruse piires.