Opel Mokka disain

Opel Mokka väisilme

Välisilme

Uus Opel Mokka sportlik kere on kiilja kujuga, kuid ümardatud nurgad muudavad välisilme voolujooneliseks. Väljaulatuvad koopaääred rõhutavad Mokka jõulist ilmet.

Opel Mokka adaptiivsed esituled

Adaptiivsed esituled

Kiiruse- ja roolitundlik elektrooniliselt juhitav Opel Mokka täiustatud adapteeruv esitulesüsteem valib automaatselt ühe üheksast erinevast valgustuslahendusest, et tagada optimaalne valgustus teisi juhte pimestamata.

Opel Mokka esiosa disain

Esiosa disain

Põrkeraua allääres on stiilne õhuava ja voolujooneline radiaatorivõre. Küljepeeglite korpused täiendavad Mokka ümarat disaini.

Opel Mokka tagaosa disain

Tagaosa disain

Auto all on tuulesuunajad tagarataste ees ja tuulelabad nende taga. Need täiendavad tagaspoilerit ja tagaosa selget ümarat disaini, aidates õhuvoolu suunata. Uue Opel Mokka õhutakistus on klassi keskmisest oluliselt väiksem – vaid 0,360 – mis annab suurema säästu ja stabiilsuse.

OpelMokka salong

Salong

Salong on avar ja mugav, kus kõrged istmed ja käepärased juhtimisseadmed lisavad ruumikustunnet. Kaarjas armatuurlaud jookseb sujuvalt ustesse. Näidikud on selged, piisava suuruse ja optimaalse paigutusega ning hõlpsasti loetavad.

Opel Mokka allaklapitavad tagaistmed

Allaklapitavad tagaistmed

Tagaistmed on mugavad ning neile pääseb ligi kõrgete ja laiade tagauste kaudu, mis teeb väikeste lastega reisimise väga mugavaks. Samas on tagaistmeid võimalik ka 60/40 jaotuses alla klappida, võimaldades tekitada lisaruumi mahuka pagasi transportimiseks.

Opel Mokka nutikad panipaigad

Nutikad panipaigad

Opel Mokka salongis leidub kuni 19 eriotstarbelist panipaika. Vajalikke esemeid või pabereid saad paigutada näiteks juhi istme juures asuvasse sahtlisse või esiistme all asuvasse sahtlisse. Lisaks on tagaistmete taga praktiline mütsiriiul, mis talub kuni 40 kg koormust ning toimib ühtlasi pagasikattena. Kui katet ei vajata, saab selle tagaistmete taha hõlpsasti kokku rullida.

Opel Mokka mahukas pakiruum

Mahukas pakiruum

1371-liitrises pagasiruumis on lisaks põrandaalune panipaik ning spetsiaalne hoiukoht ohutusvesti, ohukolmnurga ja apteegi jaoks. Allaklapitavad tagaistmed võimaldavad pagasiruumi mahtu veelgi suurendada.

Opel Mokka FlexFix®-kandursüsteem

FlexFix®-kandursüsteem

Tagapõrkerauast sahtlina väljatõmmatav, ainulaadselt lihtne ja mugav baaskandur mahutab ühe jalgratta ning hõlpsasti kinnitatav laiendus veel kaks. Suureks eeliseks on nutikas pöördmehhanism, mis võimaldab avada tagaluugi rattaid maha tõstmata. Maksimaalne kandevõime on 60 kg ehk kolm kuni 20 kg jalgratast või kaks kuni 30 kg ratast.