Opel Mokka Opel Mokka Opel Mokka Opel antara garantii
  

Tipptasemel ning kütusesäästlikud diisel- ja bensiinimootorid: 1,7-liitrine diiselmootor on oma klassi parimate seas kulutades kütust kõigest 4,5 l/100 km kohta. CO2 120g/km. Suurepärane 1.4 liitrine turbo-bensiinimootor võtab vaid 6,4 l/100 km läbimiseks.

  

Väljast kompaktne, kuid seest mahukas Opel Mokka pakub käepäraseid panipaiku ja 1371-liitrist pakiruumi, kuhu saab paigutada kogu vajaliku pagasi ka pikema reisi tarbeks. Mugav ja selga toetav esiiste ning käepärased juhtimisseadmed pakuvad sõidurõõmu ka juhile.

  

Mokka on varustatud mitmeid auhindu pälvinud Opeli juhiabisüsteemi – biksenoon-adaptiivesituledega (AFL+), mis kohandavad kiirtevihu tugevust ja ulatust vastavalt sõidutingimustele ja teeoludele. AFL+ funktsioonide hulka kuuluvad maastikutuled, maanteetuled, linnatuled, jalakäijatuled, udutuled, suurendatud ulatusega kaugtuled, staatilised kurvituled, dünaamilised kurvituled, LED-päevatuled ja kaugtuleregulaator.

  

4-aastane garantii kehtib läbisõiduni 120 000km kõigile uutele Opeli sõidukitele. Soovi korral saab garantiid täiendava tasu eest viie aastani pikendada.

Lisaks saad 12-aastase roostegarantii. Loe edasi »