Opel Meriva sõidurõõm

Opel meriva mootor

ECOTECi mootorid

ECOTECi mootoreid iseloomustab jõulisus ja kütusesäästlikkus. Kõik mootorid vastavad Euro 5 heitme standardile ning on ühendatud kas 6-käigulise manuaal- või automaatkäigukastiga.

Opel meriva

Meriva ecoFLEX mootor

Uudne mootoritehnoloogia on muutnud heitgaaside hulga väheseks – 135g/km ning keskmine kütusekulu on 5l/100 km kohta. Pöördeloenduri roheline ala tähistab ideaalselt kütusesäästlilkku ja keskkonnasõbralikku sõitu.

Opel meriva varustus

Soojendusega rool

Ainulaadne mugavusfunktsioon selles klassis on lisavarustuses olev soojendusega rool, mis kiirelt külmi käsi soojendab. See on saadaval koos esiistmete soojendusega, et pakkuda lisamugavust.

Opel meriva käigukast

Easytronic’i käigukast

Lisavarustuses ning 1,6-liitrise TWINPORT bensiinimootoriga on Easytronic’i käigukast, mis ühendab endas 5-käigulise manuaal- ja automaatkäigukasti. Automaatrežiimil on sellel kõik hariliku automaatkäigukasti omadused. Ühe näpuliigutusega saad valida aga manuaalrežiimi. Kuna siduripedaali pole, käib käiguvahetus ainult käigukangi liigutades. Armatuurlaualt näed, milline käik on valitud.

Opel meriva

Mägipidur

Mägipidur abistab sind kallakutel liikumahakkamisel, vältides sõiduki tagasiveeremist, ilma et peaksid kasutama käsipidurit.

Opel meriva

Parkimispiloot

Keegi pole täiuslik ja ka väikestel kokkupõrgetel võivad olla tõsised tagajärjed. Parkimispiloot aitab tuvastada nii ees kui ka taga olevaid takistusi. Takistuste kaugusest teatatakse pulseeriva heli abil.

Opel meriva

Elektriline käsipidur

Standardvarustuses olev lülitiga elektriline käsipidur lisab parkimisel mugavust ja turvalisust ning nõuab juhilt vähem pingutust. See takistab auto tagasiveeremist kallakult sõitma hakates ja vabastatakse automaatselt, kui auto liikuma hakkab.

Opel Meriva

Mugavus ja mitmekülgsus
Meriva on Opeli mugav ja mitmekülgne mahtuniversaalist pereauto, pakkudes sõidurõõmu nii väikestele kui ka suurtele.

Hind alates 13 120 €