Opel Meriva disain

Opel meriva

FlexDoors ustesüsteem

Leidlik FlexDoors ustesüsteem võimaldab avada mõlema külje uksed peaaegu 90°, seega on sisse ja välja pääsemine äärmiselt lihtne. Uksehingede paigutamise tõttu salongi tagaossa pääseb sõitja auto keskele, kus on põranda ja katuse vahel kõige rohkem ruumi.

Opel meriva sisu

FlexRail pagasisüsteem

FlexRail on ainulaadne esiistmete vahel asuv moodulsüsteem, mille abil on võimalik moodulsüsteemi komponente alumiiniumraamil alati ümber korraldada, et leida iga sõidu jaoks sobiv pagasihoiusüsteem.

Opel meriva sisu

FlexSpace istmesüsteem

Nutikas istmesüsteem võimaldab muuta Meriva hetkega viieistmelisest nelja-, kolme-, kahe- või kas või üheistmeliseks – ilma et peaksid istmeid autost välja tõstma. Tagumisi külgistmeid saad liigutada keskele, taha ja ette.

Opel meriva sisu

Flex Floor pagasiruum

Pagasiruumi põranda võib seada kahele erinevale kõrgusele. Kõrgemas asendis on pagasiruumi põrand samal tasapinnal kui allalükatud tagaistmed ja selle all on varjatud pagasiruum. Madalamas asendis saab pagasiruumi mahutada kõrgemaid esemeid.

Opel meriva varustus

FlexFix sisseehitatud jalgrattaraam

Leidlikule sisseehitatud raamile saab paigutada kaks jalgratast või spetsiaalse alumiiniumist boksi. See süsteem on kasutusel ainult Opeli autodel.

Opel meriva

Adaptiivsed esituled (AFL)

Tänapäevane esitulede süsteem valib automaatselt üheksa erineva valgustusfunktsiooni hulgast sobiva, et tagada optimaalne valgustatus igas sõiduolukorras ilma teisi sõitjaid pimestamata.

Opel meriva

Toonitud tagumised kobartuled

Piilaritele kinnitatud tagumised kobartuled suurendavad nähtavust, sulandudes visuaalselt stiilsesse tagakülge. Kõrgendatud asend kaitseb neid juhusliku purunemise eest parkimise ajal.

Opel meriva

Reisiabiline

Kui klapid alla keskmise tagaistme, avaneb käetugi, milles on kuni 6 liitrit hoiuruumi koos jahutuskastiga ning kaks väljaliuglevat topsi-/pudelihoidjat.

Opel meriva sisu

Laud istme seljatoel

Lisavarustuses on saadaval klapplauad istme seljatoel, millel on sisseehitatud topsihoidja, muutes nii tagasõitjate reisi mugavamaks.

Opel meriva

Panoraamkatus

Panoraamkatus ulatub üle mõlema istmerea, muutes salongi valgeks ja õhuliseks. Kui päikest on liiga palju, pakub varju elektriline päikesekate.

Opel Meriva

Mugavus ja mitmekülgsus
Meriva on Opeli mugav ja mitmekülgne mahtuniversaalist pereauto, pakkudes sõidurõõmu nii väikestele kui ka suurtele.

Hind alates 13 120 €