Opel Insignia Sports Tourer tehnoloogia

Opel insignia tourer sisu

Meelelahutus- ja navigatsioonisüsteem

Meelelahutus- ja teabesüsteemiga saad vastu võtta liiklusteavet, saada navigatsiooniabi ning kuulata oma lemmikraadiojaama, CD-plaate või MP3-faile. Uusimal navigatsioonisüsteemil on 7-tolline värviekraan 3D pealtvaatega ja 2GB sisseehitatud mälu, kuhu saab salvestada enam kui 30 Euroopa riigi navigatsioonitarkvara.

Opel insignia tourer helisüsteem

Helisüsteem

Täiusliku heli saavutamiseks on salongi võimalik paigaldada 9 tipptasemel kõlarit, mille jaoks on seitse 45W otsekanalit. Helisignaal digiteeritakse, et seda täppishäälestada ning see võimaldab kuulata kvaliteetset heli kõigis sõiduolukordades.

Opel insignia tourer kliima

Kliimaseade

Kõrgemas varustustasemes on kahetsooniline elektrooniline kliimaseade, mis võimaldab nautida salongis sobivat temperatuuri välistingimustest sõltumata.

Opel insignia tourer varustus

Elektriline käsipidur

Nupuvajutusega elektriline käsipidur on nii mugav kui ka turvaline. See on saadaval ka koos kallakult startimise abiseadmega ning kallakul peatamise seadmega.

Opel insignia tourer

Liiklusmärkide tuvastamine

Opel Insignia on varustatud kaameraga, mis tuvastab kõik keelavad ja kiiruspiiranguga liiklusmärgid ning kuvab vastavat märki armatuurlaual.

Opel insignia tourer

Parkimisabi

Sõites kuni 1,8 meetri kauguselt mööda autode rivist, sõidukiirusega maksimaalselt 30 km/h, möödavad parkimisabi küljeandurid parkimiskoha suurust. Kui andurid tuvastavad sobiva koha, juhendavad keskmisel infoekraanil kuvatavad juhised täpset parkimist.

Insignia Sports Tourer 

Enesekindel ja praktiline
Opel Insignia sportuniversaal on ühteaegu nii sportlik kui ka praktiline.

Hind alates 19 560 €