Opel Insignia Sports Tourer sõidurõõm

Opel insignia tourer mootor

ECOTECi mootorid

ECOTECi mootoreid iseloomustab jõulisus ja kütusesäästlikkus. Kõik mootorid vastavad Euro 5 heitmestandardile ning on ühendatud kas 6-käigulise manuaal- või automaatkäigukastiga.

Opel insignia tourer mootor

Bensiinimootorid

Insignia mootorivaliku hulgas on nii kõrgtehnoloogiline ja säästlik 1,6-liitrine 85 kW (115 hj) mootor, 2-liitrine Turbo ECOTEC 162 kW (220 hj) mootor ja ka 2,8-liitrine V6 Turbo 191 kW (260 hj) mootor.

Opel insignia tourer diisel

Diiselmootorid

Saadaval on kolm säästliku ühisanumapritsega mootorit võimsusega 81 kW (110 hj), 96 kW (130 hj) ja 118 kW (160 hj).

Opel insignia tourer

FlexRide (adaptiivne stabiilsustehnoloogia)

Sportvarustusse kuulub adaptiivne stabiilsustehnoloogia, mis võimaldab valida kolme sõidurežiimi vahel. Ühe nupuvajutusega saad valida sobiva režiimi ning auto seadistub ümber kas sportlikuks, mugavaks või normaalseks sõiduks. Ohtlikes olukordades reguleerib süsteem automaatselt vedrustuse jäikust, tagades maksimaalse turvalisuse ja juhitavuse iga sõidurežiimi korral.

Opel insignia tourer

Adaptiivne nelikvedu

Opel Insignial on tipptasemel nelikveo tehnoloogia. Veojõudu jagatakse automaatselt nii esi- ja tagatelje kui ka vasaku ja parema tagaratta vahel, pakkudes nii maksimaalset haarduvust ja stabiilsust.

Opel insignia tourer

Elektrooniline stabiilsusprogramm (ESP)

Elektrooniline stabiilsusprogramm ja veojõukontroll aitavad säilitada auto täielikku juhitavust libedal teel või hädaolukordades. Kui auto hakkab libisema, rakendab ESP vajaliku teega kontaktis oleva ratta juures korrigeerivat pidurdusjõudu. See võimaldab sõitu turvaliselt jätkata.

Insignia Sports Tourer 

Enesekindel ja praktiline
Opel Insignia sportuniversaal on ühteaegu nii sportlik kui ka praktiline.

Hind alates 19 560 €