Insignia ST OPC

Opel Insignia OPC

Opel Insignia OPC Sports Tourer

Opel Insignia OPC Sports Tourer on kõige kiirem Opeli toodetud universaalauto. Lisaks võimsale mootorile on sel kohanduv nelivedu, mis ei jäta Sind hätta ühelgi teel.

Opel Insignia OPC sisu

Salong

Armatuurlaual olevad näidikud on läbikumavate kroomrõngastega, lisades salongi hoogsat meeleolu. Tagaistmed on lihtsalt alla klapitavad, mis muudavad pagasiruumi kogumahuks 1530 liitrit.Must laekate rõhutab salongi sportlikkust.

Opel Insignia OPC sisu

Salongivalgustuspakett

Standardvarustuses on valgustusega peeglid päikesesirmided ning salongi eesmise põrandaosa valgustus. Samuti lülituvad automaatselt sisse mahedad salongituled, kui sisened tunnelisse.

Opel Insignia OPC istmed

Ergonoomilised sportistmed

Opel Insignia OPC Sports Toureri standardvarustusse kuuluvad ortopeedilised Recaro sportistmed on reguleeritavad kaheksal viisil ning pakuvad neljasuunalist nimmetoetust.

Opel Insignia OPC

Toonitud klaasid

Standardvarustusse kuuluvad tumedaks toonitud klaasid, mis hoiavad ereda päikesevalguse ja uudishimulikud pilgud salongist eemal. See auto võimaldab mugavat ja privaatset sõitu!

Opel Insignia OPC helisüsteem

Audiosüsteem

Standardvarustusse kuulub raadio/CD-mängija koos kolmerealise infoekraaniga. Autosse on paigaldatud 7 kõlarit, mis teevad iga heli kuulamise nauditavaks. Helisüsteemi juhtnupud asuvad mugavalt roolirattal.

Opel Insignia OPC

Vihmaandur

Standardvarustusse kuulub vihmaandur, mis reguleerib automaatselt kojameeste tööd sõltuvalt vihmatugevusest.

Opel Insignia OPC

Esitulede saatefunktsioon

Opel Insignia OPC Sports Toureri standardvarustuses on süsteem, mis jätab pimedas auto esituled veel mõneks ajaks põlema, et jõuaksid turvaliselt näiteks oma koduukseni.

Opel Insignia OPC mootor

ECOTECi mootorid

Opeli ECOTECi mootorid on ühtaegu erksad ja säästlikud, ühendades kõrge pöördemomendi ja võimsuse ning väiksema kütusekulu ja heitmetaseme. Turbolaadimisega 2,8-liitrise V6 mootori 325 hj abil saavutab Insignia OPC Sports Tourer kiiruse 100 km/h vaid 6,3 sekundiga ja auto piiratud tippkiirus on 250 km/h.

Opel Insignia OPC

FlexRide veermik

Standardvarustusse kuulub adaptiivne stabiilsustehnoloogia, mis võimaldab valida kolme sõidurežiimi vahel. Ühe nupuvajutusega saad valida sobiva režiimi ning auto seadistub ümber kas sportlikuks, mugavaks või normaalseks sõiduks. Ohtlikes olukordades reguleerib süsteem automaatselt vedrustuse jäikust, tagades maksimaalse turvalisuse ja juhitavuse iga sõidurežiimi korral.

Opel Insignia OPC

Adaptiivne nelikvedu

Opel Insignia OPC OPC Sports Toureril on tipptasemel nelikveo tehnoloogia. Veojõud jagatakse automaatselt nii esi- ja tagatelje kui ka vasaku ja parema tagaratta vahel, pakkudes nii maksimaalset haarduvust ja stabiilsust.

Opel Insignia OPC

Turvapadjad

Standardvarustusse kuuluvad eesmised ja külgmised juhi ja kaassõitja turvapadjad, mis tagavad kokkupõrke korral turvalise kaitse.

Opel Insignia OPC

Elektrooniline stabiilsusprogramm (ESP)

Elektrooniline stabiilsusprogramm ja veojõukontroll aitavad säilitada auto täielikku juhitavust libedal teel või hädaolukordades. Kui auto hakkab libisema, rakendab ESP vajaliku teega kontaktis oleva ratta juures korrigeerivat pidurdusjõudu. See võimaldab sõitu turvaliselt jätkata.

Opel OPC mudelid

Eksklusiivne välimus, uusim tehnoloogia ja suurepärane jõudlus iseloomustab kõiki Opel OPC mudeleid.