Insignia OPC

Opel Insignia OPC

Opel Insignia OPC

Eksimatult äratuntav ainulaadne Opel Insignia OPC on Opeli kõigi aegade võimsaim seeriatootmises olev auto. Sa tunned seda iga oma keharakuga!

Opel Insignia OPC

Standardvarustus

Standardvarustuses on kohanduv nelivedu, sportvedrustus, elektrooniline piiratud libisemisega diferentsiaal, sportistmed. Valida saad neljaukselise väikesedaani ja viieukselise luukpära vahel.

Opel Insignia OPC sisu

Salongivalgustuspakett

Standardvarustuses on valgustusega peeglid päikesesirmided ning salongi eesmise põrandaosa valgustus. Samuti lülituvad automaatselt sisse mahedad salongituled, kui sisened tunnelisse.

Opel Insignia OPC sisu

Ergonoomilised sportistmed

Opel Insignia OPC standardvarustusse kuuluvad ortopeedilised Recaro sportistmed on reguleeritavad kaheksal viisil ning pakuvad neljasuunalist nimmetoetust.

Opel Insignia OPC sisu

Näidikuplokk

Läikivate kroomrõngastega näidikud on selged ja loogilised, et miski kahe silma vahele ei jääks.

Opel Insignia OPC audiosüsteem

Audiosüsteem

Standardvarustusse kuulub raadio/CD-mängija koos kolmerealise infoekraaniga. Autosse on paigaldatud 7 kõlarit, mis teevad iga heli kuulamise nauditavaks. Helisüsteemi juhtnupud asuvad mugavalt roolirattal.

Opel Insignia OPC kliima

Elektrooniline kliimaseade

Standardvarustuses on ühetsooniline elektrooniline kliimaseade, mis võimaldab nautida salongis sobivat temperatuuri iga ilmaga.

Opel Insignia OPC

Vihmaandur

Standardvarustusse kuulub vihmaandur, mis reguleerib automaatselt kojameeste tööd sõltuvalt vihmatugevusest.

Opel Insignia OPC

Esitulede saatefunktsioon

Opel Insignia OPC standardvarustuses on süsteem, mis jätab pimedas auto esituled veel mõneks ajaks põlema, et jõuaksid turvaliselt näiteks oma koduukseni.

Opel Insignia OPC mootor

ECOTECi mootorid

Opeli ECOTECi mootorid on ühtaegu erksad ja säästlikud, ühendades kõrge pöördemomendi ja võimsuse ning väiksema kütusekulu ja heitmetaseme. Opel Insignia OPC on varustatud 2,8-liitrise (325 hj) V6 turbomootoriga, mis lubab kiirendada 100 km/h kõigest 6 sekundiga.

Opel Insignia OPC veermik

FlexRide veermik

Standardvarustusse kuulub adaptiivne stabiilsustehnoloogia, mis võimaldab valida kolme sõidurežiimi vahel. Ühe nupuvajutusega saad valida sobiva režiimi ning auto seadistub ümber kas sportlikuks, mugavaks või normaalseks sõiduks. Ohtlikes olukordades reguleerib süsteem automaatselt vedrustuse jäikust, tagades maksimaalse turvalisuse ja juhitavuse iga sõidurežiimi korral.

Opel Insignia OPC

Adaptiivne nelikvedu

Opel Insignia OPC-l on tipptasemel nelikveo tehnoloogia. Veojõud jagatakse automaatselt nii esi- ja tagatelje kui ka vasaku ja parema tagaratta vahel, pakkudes nii maksimaalset haarduvust ja stabiilsust.

euro ncap

EURO NCAP

Euroopa uute autode turvalisuse hindamisprogrammis pälvis Opel Insignia OPC ohutuse eest maksimaalsed viis tärni.

Opel Insignia OPC

Turvapadjad

Standardvarustusse kuuluvad eesmised ja külgmised juhi ja kaassõitja turvapadjad, mis tagavad kokkupõrke korral turvalise kaitse.

Opel Insignia OPC

Elektrooniline stabiilsusprogramm (ESP)

Elektrooniline stabiilsusprogramm ja veojõukontroll aitavad säilitada auto täielikku juhitavust libedal teel või hädaolukordades. Kui auto hakkab libisema, rakendab ESP vajaliku teega kontaktis oleva ratta juures korrigeerivat pidurdusjõudu. See võimaldab sõitu turvaliselt jätkata.

Opel OPC mudelid

Eksklusiivne välimus, uusim tehnoloogia ja suurepärane jõudlus iseloomustab kõiki Opel OPC mudeleid.