Opel Corsavan tehnoloogia

Opel corsa van sisu

Audiosüsteem

Standardvarustuses on raadiopaigalduskomplekt nelja kõlariga ning kolmerealine teabeekraan. Kõrgemas varustustasemes on raadio / CD-mängija koos seitsme kõlariga ning roolil asuvate audiosüsteemi juhtnupud.

Opel corsa van sisu

Kiirustundlik roolivõimendi

Elektriline roolivõimendi lubab sõidukit ohutult juhtida maanteel, kus kiirused on suured, ning täpselt ja tundlikult linnas, kus ruumi on vähe.

Opel corsa van

Äkkpidurduse märguanne

Kui pidurdad kiirusel üle 30 km/h, rakendub automaatselt pidurite blokeerumisvastane süsteem ABS ning pidurituled hakkavad plinkima, et hoiatada tagasõitjaid ootamatu pidurdamise eest.

Opel corsa van

Kiirusületamishoiatus

Corsavani standardvarustusse kuulub kiirusületamishoiatus, mis annab alati märku, kui sõidukiirus ületab eelnevalt seadistatud lubatud sõidukiirust.

Opel corsa van varustus

Käivitamis- ja peatamissüsteem

Lisavarustusena saadaval süsteem tagab märkimisväärse kütusesäästu ja vähendab heitgaase eriti linnaliikluses, peatades mootori väga väiksel kiirusel ja siis, kui käigukast on tühikäigul. Siduri lahutamisel käivitub mootor uuesti. Kuna see süsteem on ühendatud auto soojendussüsteemiga, ei peatata mootorit juhul, kui salongitemperatuur on määratud tasemest madalam.

Opel Corsavan 

Alati liikvel
Opel Corsa on ideaalselt sobiv tarbesõiduk igaks ärivajaduseks.

Hind alates