Opel Combo Touri sõidurõõm

Opel combo

Mootorivalik

Mootorivalikus on nii bensiini-, diisel- kui ka gaasimootorid. Valikus on näiteks kuukäigulise manuaalkäigukastiga 1,6 CDTI diiselmootor võimusega 66 kW (90 hj) ning 1,4-liitrised bensiinimootorid võimsusega 70 kW (95 hj). Valikus on ka surumaagaasiga varustatud 1,4-liitrine CNG-mootor koos 6-käigulise käigukastiga, võimsusega 88 kW (120 hj). Nelja gaasipaagiga gaasi/bensiinisüsteemi kombineeritud sõiduulatus on 625 km.

Opel combo tour

EcoFlex

Uuele Combo Tourile on saadaval täisvalik ecoFLEX mootorivariante, mis esindavad Opeli pühendumust keskkonnale, pakkudes ülimadalat heitmetaset ja võttes igast kütusetilgast maksimaalse jõu.

Opel combo tour

Vedrustus

Opel Combol on uue konstruktsiooniga sõltumatu topeltlink-tagavedrustus, mis kindlustab optimaalse mugavuse ja juhitavuse ning suurepärase teelpüsivuse. Kuna see võtab tavalisest tagateljest vähem ruumi, on ka rattakoobaste vaheline laius pagasiruumis oma klassi sõidukite hulgas suurim.

Opel combo touri start/stopp

Start/Stopp süsteem

Süsteem tagab märkimisväärse säästu ja väiksemad heitmed eriti linnaliikluses, peatades mootori, kui auto on seisma jäämas ning käigukang neutraalasendis. Siduri vajutamisel taaskäivitub mootor sujuvalt. Süsteem on ühendatud auto temperatuurijuhtimisega, nii et mootorit ei peatata, kui salongitemperatuur on allpool ettenähtud taset. Start/stopp-süsteem on lisana saadaval kõigile mootoritele peale 1,4 Turbo CNG.

Opel combo touri käigukast

Easytronic® käigukast

Tõhus ja hõlpsalt kasutatav käigukast ühendab 5-käigulise manuaalkäigukasti eelised automaatkäigukasti mugavusega ning vähendab ka kütusekulu ja heitmeid. Saadaval koos 1,6 CDTI 66 kW (90 hj) mootoriga.

Opel Combo Tour 

Praktiline, paindlik, abivalmis
Suurepärane disain ja kaasahaarav stiil teevad uuest Opel Combo Tourist tõelise peresõbra või väikeettevõtja abimehe.

Hind alates 14 990 €