Opel Combo sõidurõõm

Opel combo

Mootorivalik

Valikus on nii bensiini-, maagaasi- kui ka turbodiiselmootorid. Väikseim mootor on 1,3 CDTI 5-käigulise manuaalkäigukastiga ja 66 kW (90 hj) võimsuse ning 200 Nm pöördemomendiga, millele järgneb 1,4-liitrine bensiinimootor võimsusega 70 kW (95 hj). Valikus on ka surumaagaasiga 1,4-liitrine CNG-mootor koos 6-käigulise käigukastiga, võimsusega 88 kW (120 hj). Lühikese teljevahega versioonil on neli CNG-paaki ja kombineeritud sõiduulatus gaasi/bensiiniga 625 km, pika teljevahega versioonile saab soovi korral paigaldada viis paaki, millega on kombineeritud sõiduulatus 750 km.

Opel combo start/stopp

Start/Stopp süsteem

Süsteem tagab märkimisväärse säästu ja väiksemad heitmed eriti linnaliikluses, peatades mootori, kui auto on seisma jäämas ning käigukang neutraalasendis. Siduri vajutamisel taaskäivitub mootor sujuvalt. Süsteem on ühendatud auto temperatuurijuhtimisega, nii et mootorit ei peatata, kui salongitemperatuur on allpool ettenähtud taset. Start/stopp-süsteem on lisana saadaval kõigile mootoritele peale 1,4 Turbo CNG.

Opel combo vedrutus

Vedrustus

Opel Combo kaubikul on uue konstruktsiooniga sõltumatu topeltlink-tagavedrustus. See pakub optimaalset mugavust ja teelpüsivust kõigi koormatega, samas on süsteem kokkuvõttes väiksem ning tungib vähem pagasiruumi. Moodulkomponentidest tagavedrustussüsteemi saab kohandada konkreetse sõiduki omadustele ja kavandatavale kasutusotstarbele. Näiteks 1000 kg versioonil, mille kandevõime on suurendatud klassi parimaks, on vedrustus modifitseeritud, et tõsta lubatav teljekoormus taga kuni 1450 kilogrammini.

Opel Combo

Professionaalne äripartner
Opel Combo väikekaubik on parim valik töösõitudeks.

Hind alates 13 400 €