Opel Combo disain

Opel combo

Välisdisain

Opel Combo disain on igati funktsionaalne ja viitab mitmekesistele kasutusvõimalustele. Sõiduki tugevat iseloomu rõhutavad iseloomulikud skulptuursed rattakaared ning esi- ja tagapõrkerauad.

Opel combo

Esiosa disain

Sügava profiiliga esiklaas ning madal kapotijoon tagavad juhile ülihea nähtavuse. Laiad esi- ja taga põrkerauad on tugevad ja praktilised.

Opel combo

Esituled

Kaarduvad kirkast klaasist esitulekorpused koos päevasõidutuledega on ühtviisi atraktiivsed kui ka tõhusad.

Opel combo

Tagatuled

Tagatulekorpused on juhuslike kahjustuste vältimiseks kõrgele paigutatud ning udutuled kaitsvates süvendites.

Opel combo sisu

Rool

Standardvarustusse kuuluvad nii elektriline roolivõimendi kui ka reguleeritava kõrguse ja sügavusega roolisammas, kõik väiksed juhtnupud on sobivalt käepärast.

Opel combo sisu

Istmed

Opel Combo standardne juhiiste on reguleeritava asendi ja kaldega ning Combi versioonil ka reguleeritava kõrgusega. Kõigile mudelitele on saadaval ka ekstramugavad neljal viisil reguleeritavad soojendusega esiistmed nimmetoe ja käetugedega. Combi versioonil on lisaks 60:40 jaotusega allaklapitav mugav kolmekohaline tagaiste turvavööde ja peatugedega.

Opel combo sisu

Panipaigad

Standardvarustuses on mahukad uksetaskud, laegas armatuurlaual, sülearvutit mahutav kindalaegas ja praktiline laelaegas. Lühikese teljevahega Combil on lisaks funktsionaalne pagasiruum. Lisavarustuses on armatuurlaual asuv dokumendihoidja, pehme tasku kaassõitja istmes ning redelihoidik veoruumi laes.

Opel combo veoruum

Veoruum

Uus Opel Combo on kuni 1-tonnise kandevõimega. Veoruumi on kahes pikkuses: 4,39 ja 4,74 meetrit, ja kahes kõrguses: 1,85 ja 2,10 meetrit. Tagumine laadimisava on võrreldes teiste sama klassi sõidukitega kõrgem ja laiem. Veoklapp võimaldab vedada veelgi pikemaid esemeid.

Opel combo sisu

Veoruumi ligipääs

Valida saad luugi või asümmeetrilise kahepoolse uksega versiooni vahel. Külgmised laiad liuguksed on vastavalt soovile kas akendega või ilma Ekstralai tagaava ja mugavalt madal 54,5 cm laadimiskõrgus on oma klassi paremate seas.

Opel Combo

Professionaalne äripartner
Opel Combo väikekaubik on parim valik töösõitudeks.

Hind alates 13 400 €