Opel Astra

Uus Opel Astra on Eesti aasta auto 2017 tiitlivõitja!

Hind alates 14 525 €

Opel Astra sisu Opel Astra Euro ncap Opel Astra garantii
  

Kergem, madalama kütusekuluga ja „energilisem“ uus Opel Astra on teinud oma arengus suure hüppe ning tulemuseks on maksimaalne tõhusus. Astra disain ja konstruktsioon panevad paika aerodünaamika uued standardid ning jätkavad Opeli traditsioone selles vallas.

  

Uue Astra otsustavaks eeliseks on eelkäijast oluliselt kompaktsem kere. Uue põlvkonna Astra on u 2,5 cm madalam ja 0,5 cm kitsam, sh kitsamad rattad. Tulemus räägib enda eest: Opeli uus väikeklassi auto õhutakistusteguriga 0,285 kuulub oma kategooria kõige voolujoonelisemate mudelite hulka.

  

Uus mudel on saanud ka uued mootorid. Kõiki uue põlvkonna mootoreid iseloomustab suurepärane sooritusvõime, madal kütusekulu ja ülihea reaktsioon, aga samas ka sujuv ja vaikne töö. Näiteks 1-liitrise turbomootori ja Easytronic 3.0 käigukastiga uus Astra on oma segmendi kõige säästlikum bensiinimootoriga mudel.

  

4-aastane garantii kehtib läbisõiduni 120 000km kõigile uutele Opeli sõidukitele. Soovi korral saab garantiid täiendava tasu eest viie aastani pikendada.

Lisaks saad 12-aastase roostegarantii.  Loe edasi »