Opel Astra Sports Tourer sõidurõõm

Opel astra caravan mootor

Mootorivalik

Uue Opel Astra Sports Toureri mootorivalikus on bensiini- ja diiselmootorid võimsusega alates 70 kW-st (95 hj) kuni 132 kW-ni (180 hj). Kõik mootorid vastavad Euro 5 emissioonistandardi nõuetele. Nii diisel- kui ka bensiinimootoriga mudelid on saadaval täiustatud, täpsete ning kergelt lülituvate 5- või 6-käiguliste käsikäigukastidega.

Opel astra caravan

Ainulaadne tagavedrustus

Uue Opel Astra Sports Toureri tagavedrustus koosneb Watti hoovastikuga keerukast väändetalast. Selline tagavedrustus on seni olnud kasutuses peamiselt võidusõiduautodes. Vedrustus tagab, et ühele poole mõjuv külgjõud kompenseeritakse kohe teisele poole võrdselt rakendatava jõuga, mis suurendab oluliselt sõidustabiilsust.

Opel astra caravan

FlexRide

Uus Opel Astra Sports Tourer kohandub pidevalt teeolude ja sinu sõidustiiliga. Ühe nupuvajutusega saad valida, kas sõidad mugava kulgeja või sportliku sõidukiga. Sõidurežiimi kontrollsüsteem tunneb ära 11 erinevat sõidusituatsiooni, näiteks ühtlane rahulik sõit, aeglane sõit, kurvides sõit, pidurdamine. Süsteem kohandab veermiku kõigi süsteemide töö parima tulemuse saamiseks.

Opel astra caravan

ecoFLEX mootor

Uue Opel Astra Sports Toureri mootorivalikus on keskkonnasäästlik ecoFLEX 1,3 CDTI ECOTEC® mootor, mille võimsus on 95 hj, samas kui keskmine kütusekulu on kõigest 4,2 liitrit ning heitgaaside eraldus 109 g/km. Pöördeloenduri roheline ala tähistab ideaalselt kütusesäästlilkku ja keskkonnasõbralikku sõitu.

Opel astra caravan

Start/Stop-süsteem

Start/Stop-süsteem aitab linnaliikluses kütust säästa. Mootor seiskub, kui auto jääb täielikult seisma ja käik on neutraalasendis, ning käivitub kohe, kui vajutad siduripedaalile. Süsteemi käivitamiseks on näidikupaneelil vastav nupp. Alates 2011. aasta jaanuarist kuulub süsteem 1,3-liitrise CDTI ecoFLEXi standardvarustusse.