opel -

Opel Astra Sports Tourer disain

Opel astra caravan

Disain

Uue Opel Astra Sports Toureri pikendatud ning langeva joonega katus, küljeakende pikendused ja iseloomulik katusespoiler muudavad üldmulje kupeesarnaseks ja sportlikuks. Kitsad teravad esilaternad ning tavapärasest madalamal asuvad suunatuled lisavad stiili.

Opel astra caravan sisu

Salong

Salong on mugav ja voolujooneline ning selle peamised pinnad on kaetud pehme ja krobelise kvaliteetse materjaliga. Kroomitud detailid rõhutavad armatuurlaua moodsaid lahendusi.

Opel astra caravan sisu

Sportistmed

Uus Opel Astra Sports Tourer on varustatud mugavate ja keha järgi disainitud sportistmetega, mida saad kuuel viisil reguleerida. Istmed pakuvad neljasuunalist nimmetoetust, sobitudes nii suurepäraselt sinu kehaasendiga. Lisavarustuses on saadaval reguleeritava pikkusega istmepadi, mis pakub reitele lõõgastavat tuge.

Opel astra caravan sisu

Arvukalt panipaiku

Uues Opel Astra Sports Toureris on 19 praktilist ja nutikat panipaika, mis on mugavalt nii juhi kui ka kaasreisijate käeulatuses. Nii näiteks asuvad esi- ja tagaustes taskud koos pudelihoidikutega, juhipoolsel küljel on laegas, kõigi istmete juures on topsihoidikud ning eesmises ja tagumises keskmises käetoes asuvad kinnised laekad.

Opel astra caravan pakiruum

Pagasiruum

Uude Opel Astra Sports Toureri mahub hõlpsalt kõik puhkuseks vajalik – kui kõik istmed on püstises asendis, mahutab pagasiruum 500 liitrit. Kui tagaistmed kokku klappida, suureneb pagasiruumi maht kõrgusesse ja on 1000 liitrit. Pagasiruumi maksimaalne maht on 1550 liitrit. Pagasiruumi all on lisapanipaik esemete hoidmiseks, mida ei ole väga tihti vaja. Selle mahutavus erineb sõltuvalt varustustasemest.

Opel astra caravan

FlexOrganizer®-i süsteem

Transpordi- ja hoiustamissüsteem koosneb erinevatest nutikatest komponentidest, mis võimaldavad kohandada pagasiruumi täpselt oma vajaduste järgi.