Opel Astra sedaani tehnoloogia

Opel Astra audiosüsteem

Audiosüsteem

Tippklassi helikvaliteedi saavutamiseks on lisavarustuses Infinity Sound System, millel on üheksa kõlarit. Audiosignaal digitaliseeritakse ning viimistletakse heli täpseks taasesituseks digitaalse heliprotsessoriga.

Opel Astra sisustus

Pardakompuuter

Pardakompuuter kuvab infoekraanile näidud kütusekulu, järelejäänud sõidu aja ja ning läbitud vahemaa kohta.

Opel Astra kliimaseade

Elektrooniline kliimaseade

Elektrooniline kliimaseade tagab sobiva temperatuuri nii juhi kui ka kaassõitja kohal istujale. Kõrgemas varustustasemes on pakkuda kahetsoonilist kliimaseadet koos välisõhu puhtuse anduriga, mis lülitab automaatselt ümber õhuvõtu välisõhult siseõhule tagades sellega puhta siseõhu sõitjatele.

Opel Astra varustus

Kiirsoojendus

Elektrooniliselt juhitav lisaküttesüsteem soojendab salongi kiiresti üles sõltumata mootori temperatuurist. Süsteem aitab soojendada ka jäätunud aknaid.

Opel Astra varustus

Opel Eye

Lisavarustuses on liiklusmärke lugev kaamera, mis tuvastab kõik keelavad ja kiiruspiiranguga liiklusmärgid ning kuvab vastavat märki armatuurlaual. Reahoidmisabiline hoiatab juhti, kui see oma sõidureast kogemata kõrvale kaldub. Otsasõiduhoiatuse süsteem hoiatab nii liikuvate kui ka seisvate objektide eest. 

Opel Astra varustus

Parkimisabi

Tagurpidikäiku sisestades aktiveerub parkimisabi, mis hoiatab helisignaaliga ka väga madalate parkimist takistavate esemete eest.

Astra sedaan 

Uusimatest tehnilistest lahendustest tulvil ning Opeli uue auhinnatud disainikeele alusel loodud uus Astra annab kompaktklassile uut särtsu.

Hind alates