Opel Astra sedaani sõidurõõm

Opel Astra mootor

ECOTECi mootorid

Lai valik tehnoloogiliselt täiuslikke ja tundlikke ECOTECi mootoreid iseloomustab jõulisus ja kütusesäästlikkus. Kõik mootorid vastavad Euro 4 heitmestandardile.

Opel Astra

Mootorid

Ökonoomsed ja võimekad bensiinimootorid saab valida 4 erinevat alates 1,4 -1,6 litraasiga pakkudes võimsust alates 74 kW kuni 132 kW-ni.Diiselmootoreid on valikus nelja erineva võimsusega alates 70 kW kuni 118kW-ni.

Opel Astra

ecoFLEX mootor

Uue Opel Astra ecoFLEX 1,3 CDTI ECOTEC® mootori võimsus on 95 hj, samas kui keskmine kütusekulu on kõigest 4,2 liitrit ning heitgaaside eraldus 109 g/km. Pöördeloenduri roheline ala tähistab ideaalselt kütusesäästlilkku ja keskkonnasõbralikku sõitu.

Opel Astra

FlexRide

Uus Opel Astra kohandub pidevalt teeolude ja sinu sõidustiiliga. Ühe nupuvajutusega saad valida, kas sõidad mugava kulgeja või sportliku sõidukiga. Sõidurežiimi kontrollsüsteem tunneb ära 11 erinevat sõidusituatsiooni, näiteks ühtlane rahulik sõit, aeglane sõit, kurvides sõit, pidurdamine. Süsteem kohandab veermiku kõigi süsteemide töö parima tulemuse saamiseks.

Astra sedaan 

Uusimatest tehnilistest lahendustest tulvil ning Opeli uue auhinnatud disainikeele alusel loodud uus Astra annab kompaktklassile uut särtsu.

Hind alates