Astra sedaan 

Uusimatest tehnilistest lahendustest tulvil ning Opeli uue auhinnatud disainikeele alusel loodud uus Astra annab kompaktklassile uut särtsu.

Hind alates

Opel Astra sedaan Opel Astra sedaan Opel Astra sedaan Opel Astra Classic garantii
  

Uus Opel Astra sedaan on varustatud uusima põlvkonna intelligentsete adaptiivesitulede (AFL+) ja bi-ksenoon esituledega (kaugtuleregulaator, dünaamilised kurvituled, pöördetuled ja muutuv valgusjaotus, mis automaatselt kohandub välisoludega, sealhulgas isegi ilmaga).

  

Adaptiive FlexRide keresüsteem reguleerib automaatselt vedrustust kohandumaks teeoludega ning annab juhile võimaluse valida kolme erineva – Standard, mugavusele orienteeritud Tour ja jäigema Sport režiimi vahel.

  

Neljaukselise sedaani salong on muudetud sportlikumaks, erksamaks ja vaheldusrikkamaks tänu uutele kangastele, värvidele ja läikivatele ehiselementidele. Astra BiTurbo salongis on süsimust JetBlack-tooni kangas või -nahk kombineeritud punase Magic Red-tooniga istmeservadel.

  

4-aastane garantii kehtib läbisõiduni 120 000km kõigile uutele Opeli sõidukitele. Soovi korral saab garantiid täiendava tasu eest viie aastani pikendada.

Lisaks saad 12-aastase roostegarantii.  Loe edasi »