Adam 

Opel Adam 

Opel Adam on esimene mini-crossover linnaauto, julge disaini ja musklis kerega.

Hind alates 12 650 €

Opel Adam Opel Adam sisu Opel Adam varustus Opel Corsa garantii
  

Opel ADAMi muudab ainulaadseks julge, jõuline disain, mis on kombineeritud peaaegu lõputute isikupärastamise võimalustega. Valikus on kolm „meeleolu“ maailma piiramatute võimalustega: mitmekesine valik kerevärve, kolm katuse värvi, erinevad interjööri sisekujundused sh LED tähtvalgustusega katusekujundus.

  

Trendikas 3-ukseline jõulise tagaosaga ADAM on peaaegu 3,7 m pikkune ja 1,72 m laiune. Opel ADAMi kallis interjöör mahutab kuni neli inimest, kes saavad nautida esmaklassilist atmosfääri ja väikeauto kohta ebatavaliselt ruumikat salongi. Salongi saab vastavalt ADAMi omaniku maitsele kaunistada erinevate värvide, dekoratsioonide, stiilsete laepaneelide ja tuledega.

  

Opel ADAM on parimate sidevõimalustega väikeauto. Uus IntelliLink info- ja meelelahutussüsteem võimaldab integreerida kasutaja nutitelefoni autosse (Android ja Apple iOS). Intelligentsete süsteemide hulka kuulub veel parkimisabiline, mis pargib ADAMi automaatselt, pimeda nurga hoiatussüsteem ja “light touch” CITY režiimiga roolivõimendi.

  

4-aastane garantii kehtib läbisõiduni 120 000km kõigile uutele Opeli sõidukitele. Soovi korral saab garantiid täiendava tasu eest viie aastani pikendada.

Lisaks saad 12-aastase roostegarantii. Loe edasi »