Hyundai KONA

Uus Hyundai KONA

Jõulise iseloomuga tõeline linnamaastur

Peagi kohal!

Hyundai KONA hyundai ix35 Hyundai KONA hyundai garantii
  

KONA välimus on väljendusrikas ja võimas, võttes omaks Hyundai Motori uue perekonna identiteedi, kaskaadina langeva iluvõre. KONA kahevärviline katus ja kümme iselaadset kerevärvi pakuvad peaaegu igaühe stiili jaoks sobiva kombinatsiooni. 

  

Salongis hakkavad silma armatuurlaua siledad pinnad, mis muudavad selle meeleliselt kauniks ja peeneks, ning tumedaks värvitud osad esindavad tehnoloogilist ja jõulist poolt. Seda täiendavad märkimisväärne ruumikus ja nähtavus. Peene salongi kujundamise juurde käinud täiustamist ja tähelepanu detailidele on näha aktsentvärvide ja sobituvate istme- ja roolitepingute valikust.

  

KONA-l on mitmeid väiksemaid turboülelaaduriga mootoreid, mis suurendavad tõhusust ning sõidudünaamikat. Sellest valikust leiab täiusliku variandi iga elustiili jaoks: nii klientidele, kes soovivad sõita mägiteedel, kui ka neile, kes liuglevad läbi kesklinna. KONA on tõeline maastur, mis pakub lisavarustusena nelikvedu ning sujuvalt toimivat ja tõhusat seitsmekäigulist topeltsiduriga käigukasti (7DCT).

  

7 - aastat garantiid läbisõidupiiranguta kui sõiduki on lõppkliendile müünud volitatud Hyundai edasimüüja. Loe edasi »

7 - aastat autoabi tasuta kõned auto tehnilise rikke korral ja ööpäevaringne abi. Loe edasi »

7 - aastat tehnilist kontrolli - vabatahtlik TASUTA kontroll, mida on võimlaik läbida kord aastas.