Opel Insignia Grand Sport

UUS Opel Insignia Grand Sport

Opeli uue põlvkonna lipulaev on luksuslik, voolujooneline ja atleetliku välimusega meistriteos.

Uut Opel Insignia Grand Sporti esitletakse 2017. aasta märtsis Genfi Autonäitusel ning mudel jõuab peatselt müügile ka Amservi salongidesse!

Hind alates

Insignia Grand Sport Insignia Grand Sport Insignia Grand Sport Opel Corsa garantii
  

Uue Insignia Grand Sporti sise- ja välisdisainis leiduvad vihjed imetlusväärsele Monza Concept ideeautole. Tagaistmel reisijatele mõeldes on uue mudeli teljevahet pikendatud 92 mm võrra, mistõttu on Insignia Grand Spordi salong oluliselt ruumikam. Samuti on uuele mudelile loodud sportlikud proportsioonid. Lipulaevale omane pikk madal profiil mõjub saleda ja kassilikuna, meenutades ühteaegu sportlikku kupeed ja julge disainiga luksusautot. 

  

Tänu optimeeritud ruumikasutusele ja kergetele materjalidele on uus mudel 175 kg võrra kergem ning ühtlasi juhitavam ja vilkam. Oma segmendi uuenduslikuma pöördemomendi juhtimisega nelikvedu, uus kaheksakäiguline automaatkäigukast ja teised vinged kõrgtehnoloogilised lahendused pakuvad põnevat avastamist ka kõige kogenumatele juhtidele.

  

Insignia Grand Sport mudelis on kasutusel hulk tipptehnoloogiat, mis teeb sõitmisest ohutu ja mugava kogemuse. Näiteks teise põlvkonna IntelliLux LED®-sõidutuled, mis lülituvad kiiremini ja täpsemalt ning mille võimsa valgusvihu ulatus on kuni 400 meetrit. Automaatse roolikorrektsiooniga sõidureas püsimise abisüsteem, uus esiklaasile projitseeritav näidikupaneel, 360° kaamera ja mugavuslahendused nagu ainulaadsed AGR-sertifikaadiga istmed, esi- ja tagaistmete soojendus või esiklaasisoojendus, teevad uuest Insigniast tõeliselt mugava auto. 

  

4-aastane garantii kehtib läbisõiduni 120 000km kõigile uutele Opeli sõidukitele. Soovi korral saab garantiid täiendava tasu eest viie aastani pikendada.

Lisaks saad 12-aastase roostegarantii. Loe edasi »