Tehnoloogia

Hyundai Santa Fe

Tagumise põikisuunalise liikluse hoiatussüsteem (RCTA)

Pimenurga jälgimissüsteemi (BSD) andurid suudavad tuvastada ka küljelt lähenevaid sõidukeid, kui tagurdate autoga välja parkimiskohalt või muudest piiratud nähtavusega kohtadest. Läheneva sõiduki tuvastamisel hoiatab süsteem Teid hoiatusnäidu ja helissignaaliga.

Hyundai Santa Fe

Täisvaatemonitor

Manööverdamist kitsastes kohtades lihtsustavad mitu strateeglistesse punktidesse paigutatud kaamerat, mis näitavad juhile täielikku 360-kraadist vaadet auto vahetust ümbrusest (saadval vaid automaatkastiga)

Hyundai Santa Fe

Navigatsioonisüsteem ja Infinity Premium Surround Sound-helisüsteem

Kvaliteetne navigatsioonisüsteem ühendab hästi töötavaks tervikuks 8-tollise puutetundliku TFT-värviekraani ja selge heliga DAB-digitaalraadio. Kümme kõlarit, 630 vatti võimsust ja ruumilise heli süsteem QuantumLogic Surround (QLS) pakub oma sügava mitmemõõtmelise heliga tõelist kuulamisnaudingut kõikidele autos viibijatele.

Hyundai Santa Fe

Elektriline iseavanev tagaluuk

Iseavanev tagaluuk töötab andurite abil, mis tuvastavad koos võtmega autole läheneva autojuhi. Kui juht on jõudnud auto tagaosa juurde, läheb tagaluuk automaatselt lahti, tagades mugava ligipääsu mahukale pakiruumile.

Hyundai Santa Fe

Iseparkimissüsteem (SPAS)

Kui ultraheliandurid on sisse lülitatud, tuvastavad need sobiva suurusega teega paralleelse parkimiskoha ning süsteem roolib Santa Fe veatult leitud kohale ja sealt välja. Süsteem saab hakkama parkimisega ka sõiduteega risti paiknevale parkimiskohale. Teie vajutate gaasi- ja piduripedaali, iseparkimissüsteem hoolitseb kõige ülejäänu eest.

Välja peetud igas detailis

Stiilne atleetlik disain. Sujuvalt töötav võimas mootor. Mugav ja lõõgastav sõit.

Hind alates 36 990 €