Tehnoloogia

hyundai i30

Kliimaseade

Kliimaseade hoolitseb meeldiva sõidukeskkonna eest. Palaval päeval on võimalik nautida värskendavat jahedust ning külmal talveajal mõnusat soojust. Valik on igaühe enda kätes.

hyundai i30

Audiosüsteem

Meelelahutust pakuvad põhivarustusse kuuluv raadio ja MP3 CD-mängija ning iPodiga ühilduv AUX/USB-pesa välistele kaasaskantavatele muusikaseadmetele.

hyundai i30

Sõidukompuuter

Standardvarustusse kuulub sõidukompuuter, mille digiekraan paikneb armatuurlaua keskel ning näitab teekonna pikkust, välistemperatuuri, olemasoleva kütusega läbitavat vahemaad ja auto kütusekulu.

hyundai i30

Püsikiirusehoidja

Kõrgema varustustaseme juures on saadaval püsikiirusehoidja, mis võimaldab hoida soovitud sõidukiirust jalga gaasipedaalil hoidmata. See välistab tahtmatud väikesed kiiruseületamised maanteedel.

hyundai i30

Parkimisradar

Lisavarustusse kuulub parkimisradar, mis aitab ohutult parkida, andes tagapamperisse paigaldatud andurite abil märku ettejäävatest takistustest.

hyundai i30

Vihmaandur

Kõrgema varustustaseme juures on kojameestel vihmaandurid, mis aitavad kojameeste tööd automaatselt reguleerida sõltuvalt sademete hulgast.

Uus i30
Uue põlvkonna i30 jätab juba esmapilgul endast kustumatu mulje. Hyundai i30 tunneb end ühtviisi koduselt nii suurtel kiirteedel, käänulistel kruusateedel kui ka tihedas linnaliikluses.

Hind alates 13 690 €