Opeli filosoofia

Opeli juured ulatuvad enam kui sajandi taha. Enam kui 110 aastat enesekindlat tulevikku vaatamist ja kogu energia rakendamist meie klientide heaolusse. Enam kui 110 aastat kirglikku autoehitust on kokkuvõetav meie juhtlause kolme sõnaga: “Wir leben Autos”

Wir leben Autos: Opeli väärtuste elav väljendus

“Wir leben Autos” viitab meie Saksa juurtele ja meie armastusele Saksa inseneriteaduse vastu, kuid väljendab ka seda tugevat kiindumust ja kirge, mis mõjutab kõike seda mida me teeme.

“Wir” annab edasi meie jagatud entusiasmi ja tugevat positiivset “teeme ära”-suhtumist, mis võimaldab meil arendada meie klientide jaoks nutikaid, üllatavaid ja uudseid tooteid.

Kuid me ainult ei ehita autosid, me elame autode nimel ja sõna “leben” väljendab igaühele tuntavat Opelist kiirgavat elujõudu. Nad võivad seda tunda Opeli otstarbekate omaduste külluse, läbinägelike uuenduste või lihtsalt meie tänapäevase, meeldiva kujunduse kaudu.

Ja lõpuks usume me, et tulevikus tähendab “Autos” inimestele hoopis enamat, kui lihtsalt liiklusvahendit. Opeli autod ei ole lihtsalt liiklusvahendid, vaid meie igapäevase elu oluline osa.Me ühendame oma isiklikud kogemused meie klientide kogemustega, et teha nende igapäevane liiklus lihtsamaks ja tulutoovamaks. Me mõtleme jätkuvalt uutele ja jätkusuutlikele lahendustele, kuidas Opeli kaubamärk saaks inimeste elusid igal võimalusel soodsalt mõjutada või rikastada.

“Wir leben Autos” on meie kirg, meie hõlvatus, meie tähelepanu iga pisiasja suhtes, meie vastutus, meie kavatsus ja muidugi meie enesekindlus.

Need me oleme.
Opel. Wir leben Autos.