IONIQ Electric

Hyundai IONIQ Electric

100% elektriline!

IONIQ electric ühendab suure võimsustihedusega kompaktse ja kergekaalulise laetava liitiumioon-polümeeraku võimsa elektrimootori ja ülitõhusa reduktoriga.

Hind alates 34 990 €

Hyundai IONIQ Electric Hyundai IONIQ Electric Hyundai IONIQ Electric Hyundai garantii
  

1.       100% elektriline! Võimas elektrimootor arendab 120 hobujõudu ning saavutab suurimaks pöördemomendiks 295 Nm. 28 kWh akuga saab läbida kuni 280 km. Täiselektriline jõuallikas ei tekita CO2-heitmeid.

  

          IONIQu salong on elegantselt lihtne, meeldiv puudutada ning täis uuenduslikku varustust, mille hulka kuulub näiteks telefoni juhtmevaba laadimisalus või  mitmekülgsed ühendusvõimalused, mida pakuvad Apple CarPlay või Android Auto. Keskkonnasõbralike materjalide uuenduslik kasutamine uksepaneelides, laevoodris ja vaipades kinnitab IONIQ electricu säästvalt valmistatud elektriauto staatust.

  

        IONIQ Electricut saab laadida mitmel eri viisil, nii kodus kui ka tee peal. Niisiis kasuta iga võimalust, et nautida liikumist elektri jõul. Laadijaid aitab kiiresti üles leida auto navigatsioonisüsteem. Kõiki üldkasutatavaid laadimispunkte üle kogu maailma näed siit »

  

7 - aastat garantiid läbisõidupiiranguta kui sõiduki on lõppkliendile müünud volitatud Hyundai edasimüüja. Loe edasi »

7 - aastat autoabi tasuta kõned auto tehnilise rikke korral ja ööpäevaringne abi. Loe edasi »

7 - aastat tehnilist kontrolli - vabatahtlik TASUTA kontroll, mida on võimlaik läbida kord aastas.

Lisaks veel pikendatud garantii akule – 8 aastat või 200 000 km!