Hyundai Ioniq

Uus Hyundai Ioniq

Üks dünaamiline filosoofia. Kolm erinevat viisi elektrijõul liiklemiseks.

Uus Hyundai Ioniq saabub eestis müügile 2016. aasta lõpus!

 

Hind alates 23 990 €

Hyundai Ioniq Hyundai Ioniq Ioniq Ioniq
  

Esimesena saabub müügile Ioniq Hybrid. Hübriidmudeli paneb liikuma ülitõhus bensiinimootor koostöös tugeva 27 kW elektrimootoriga, mis ammutab jõudu tipptasemel 1,56 kWh liitiumioon-polümeerakust. Suutlikkust tõstev topeltsiduriga käigukast teeb sõiduelamused veelgi nauditavamaks. Kiirustel kuni 120 km/h võimaldab IONIQ Hybrid sõita ka päris heitmevabalt.

  

Ioniq Plug-In võimas 8,9 kWh liitiumioon-polümeeraku toidab energiaga jõulise pöördemomendiga 45 kW elektrimootorit, mis laseb sõita kuni 51 km päris heitmevabalt – ideaalne näiteks igapäevaseks tööl käimiseks. Töötades tandemina koos ülitõhusa bensiinimootoriga, kasvab märkimisväärselt nii suutlikkus kui ka auto sõiduulatus. Aku salvestab liikumisel vabanevat energiat ning välise toiteallika abil saab akut ka laadida.

  

Ioniq Electric mudeli 88 kW elektrimootor saab oma võimsa pöördemomendi ja sooritusvõime jaoks jõudu ülitõhusalt 28 kWh liitiumioon-polümeerakult. Ühekordse laadimisega võimaldab see heitmevabalt läbida kuni 250 km. Madalale šassii sisse paigutatud aku nihutab ka auto raskuskeskme allapoole, mis mõjub hästi auto reageerimisele ja sõiduomadustele.

  

Ioniq on eriline. Pole olemas ühtki teist sõiduautot, mis oleks projekteeritud algusest lõpuni kolme erineva elektrilise jõuallika jaoks. Tugeva ja kerge kere sees on varjul vastupidavad komponendid, mis on spetsiaalselt välja töötatud ja konstrueeritud omavaheliseks täiuslikuks koostööks. Nii pakub see Sulle sõiduelamusi, mis on samavõrra nauditavad kui säästlikud.