Opel Insignia Country Tourer 

Opel insignia tourer

Küsi pakkumist Business erimudelitele! Küsi pakkumist »

Insignia Country Tourer 

Seiklushimuline Opel Insignia Country Tourer on linnamaasturi omadustega uus sportlik universaal.

Hind alates 25 170 €

Opel insignia country tourer Opel insignia country tourer sisu Opel insigniacountry  tourer Opel insignia tourer garantii
  

Linnamaasturi omadustega tippmudel Country Tourer: suurem kliirens ja stiilsed kere kaitsedetailid. Uuel mudelil on esimesed ja tagumised põhjaspoilerid, suured rattakoopad, küljekarbid ning topeltsummuti. Loe lähemalt »

  

Tipptasemel nelivedu tagab esmaklassilise haarduvuse ja juhitavuse igasugustes teeoludes. Opeli uue mudeliga pakutakse võimsaid turbomootoreid, nagu näiteks 184 kW/250 hj 2-liitrine otsepritsega bensiinimootor või 2,0 BiTurbo CDTI. Mõlema mootori maksimaalseks pöördemomendiks on muljetavaldavad 400 Nm.

  

Elektroonilise neliveo juurde kuulub ülihea Haldex-sidur ning elektrooniline suurhõõrdediferentsiaal, mis tagab esmaklassilise veojõu nii kattega kui ka katteta teedel. Süsteem kohaneb pidevalt teeoludega ning jaotab sujuvalt pöördemomenti nullist kuni 100 protsendini esi- ja tagasilla ning mõlema tagaratta vahel. Peamiseks eeliseks on, et see toimub juba enne, kui rattad veojõu nõrgenemise tõttu üldse libisema hakkavad, näiteks märjal või lumisel teel sõites.

  

4-aastane garantii kehtib läbisõiduni 120 000km kõigile uutele Opeli sõidukitele. Soovi korral saab garantiid täiendava tasu eest viie aastani pikendada.

Lisaks saad 12-aastase roostegarantii.  Loe edasi »