Opel Insignia Country Tourer 

Opel insignia tourer

Küsi pakkumist Business erimudelitele! Küsi pakkumist »

Insignia Country Tourer 

Seiklushimuline Opel Insignia Country Tourer on linnamaasturi omadustega uus sportlik universaal.

Hind alates

Opel insignia country tourer Opel insignia country tourer sisu Opel insigniacountry  tourer Opel insignia tourer garantii
  

Linnamaasturi omadustega tippmudel Country Tourer: suurem kliirens ja stiilsed kere kaitsedetailid. Uuel mudelil on esimesed ja tagumised põhjaspoilerid, suured rattakoopad, küljekarbid ning topeltsummuti. Loe lähemalt »

  

Tipptasemel nelivedu tagab esmaklassilise haarduvuse ja juhitavuse igasugustes teeoludes. Opeli uue mudeliga pakutakse võimsaid turbomootoreid, nagu näiteks 184 kW/250 hj 2-liitrine otsepritsega bensiinimootor või 2,0 BiTurbo CDTI. Mõlema mootori maksimaalseks pöördemomendiks on muljetavaldavad 400 Nm.

  

Elektroonilise neliveo juurde kuulub ülihea Haldex-sidur ning elektrooniline suurhõõrdediferentsiaal, mis tagab esmaklassilise veojõu nii kattega kui ka katteta teedel. Süsteem kohaneb pidevalt teeoludega ning jaotab sujuvalt pöördemomenti nullist kuni 100 protsendini esi- ja tagasilla ning mõlema tagaratta vahel. Peamiseks eeliseks on, et see toimub juba enne, kui rattad veojõu nõrgenemise tõttu üldse libisema hakkavad, näiteks märjal või lumisel teel sõites.

  

4-aastane garantii kehtib läbisõiduni 120 000km kõigile uutele Opeli sõidukitele. Soovi korral saab garantiid täiendava tasu eest viie aastani pikendada.

Lisaks saad 12-aastase roostegarantii.  Loe edasi »