Hyundai i40 Sõidurõõm

hyundai i40 diisel

Diiselmootorid

Valikus on kaks eri võimsusega 1,7-liitrist diiselmootorit: 85 kW ja 100 kW. Võimsama mootori juurde on saadaval ka 6-käiguline automaatkäigukast. Kütusekulu näitajad jäävad vahemikku 4,3–6 l/100 km, süsihappegaasi kogus heitgaasides on 113–159 g/km.

hyundai i40

Bensiinimootorid

Valikus on kaks täiesti uue otsesissepritsega GDI bensiinimootorit: 1,6-liitrine ja 2-liitrine, mille juurde saab valida 6-käigulise automaatkäigukasti.

hyundai i40 blue drive

Blue Drive tehnoloogia

Hyundai i40 pakub manuaalkastiga autodele eriti kütusesäästlikke Blue Drive mudeleid, milles on kasutusel uudne ISG-tehnoloogia (Idle Stop and Go), mis hoiab ära mootori asjatu töö tühikäigul, lülitades selle näiteks liiklusummikus peatudes automaatselt välja. i40 Blue Drive mudelid paistavad omas klassis silma väikese kütusekulu ja madala heitmetasemega, tegemata järeleandmisi mootori jõudluses.

hyundai i40

Nõlvaltstardi abi

Standardvarustuses on nõlvaltstardi abi, mis võimaldab järskudel nõlvadel startida nii, et sõiduk ei hakka kohe tagasi veerema.

hyundai i40

Elektrooniline stabiilsuskontrolli süsteem (ESC)

Standardvarustuses on elektrooniline süsteem, mis aitab kontrollida auto veojõudu ebakindlates teeoludes. Elektroonika sekkub automaatselt juhtimisse ootamatu käänaku või libedaks muutunud pinnase korral.

hyundai i40

Hädapidurdusvõimendi

Äkkpidurduse korral suurendab hädapidurdusvõimendi sõiduki pidurdusjõudu, mis muudab pidurdusteekonda väiksemaks.

hyundai i40

Avariipidurdamise hoiatussignaal

Kui satud olukorda, kus pead äkki pidurdama, annab avariipidurdamise hoiatussignaal Sinu taga sõitjatele automaatselt vilkuma hakkavate pidurituledega teada, et pidurdad. See aitab vältida tagant otsasõitmisi.

Uus Hyundai        i30 N

Nürburgringil viimistletud uhiuus i30 N januneb kurvide järele – just nagu sinagi. Koge võidusõidu tunnet iga päev!

Hind alates 25 990 €