Hyundai i40 disain

hyundai i40

Välisdisain

Hyundai i40 disain on voolujooneline, andes sõidukile stiilse ja sihikindla ilme. Madal väljavenitatud katusejoon lisab sportlikku loomust.

hyundai i40

Avar salong

Tänu pikale teljevahele on Hyundai i40 sõitjateruum üks oma klassi avaramaid: esiistmetel on pearuumi 1025 mm, õlaruumi 1455 mm ja jalaruumi 1170 mm.

hyundai i40 panoraamkatus

Klaasist panoraamkatus

Lisavarustuses on klaasist panoraamkatus, mis muudab salongi avaraks ja valgusküllaseks.

hyundai i40 led- näidikuplokk

Sinine LED-näidikuplokk

Näidikuplokk annab hea ülevaate kõigist vajalikest andmetest. Tänu spetsiaalsete valgusdioodide kasutamisele ei koorma näidikuploki helesinine valgustus juhi silmi.

hyundai i40 juhiiste

Elektriliselt reguleeritav juhiiste

Kõrgemas varustustasemes on Hyundai i40 juhiiste elektriliselt reguleeritav. Nii saad istme täpselt enda järgi sättida, et tunda end roolis mugavalt ja kindlalt. Mugavust lisab ka nimmetugi.

hyundai i40 panipaigad

Nutikad panipaigad

Hyundai i40 salongis on palju nutikaid panipaiku, kuhu saad paigutada kõik reisil vajaminevad pisiasjad. Armatuurlauas on hoiulaegas, kindalaegas on valgustusega ning soovi korral saad selle lukustada. Kaanega panipaik on ka esiistmete vahel.

hyundai i40 paindlikud istmed

Paindlik istmesüsteem

Tagumisi istmeid saab alla klappida(60:40), et muuta vajaduse korral pakiruumi mahtu suuremaks.

hyundai i40 pakiruum

Pakiruum

Pagasi paigutamise teevad mugavaks pakiruumis olevad pagasi kinnitusaasad. Lisaruumi annab panipaik pakiruumi põhjakatte alle. Tavaolekus on pakiruumi maht 525 liitrit.

Hyundai i40

Oma täpselt vormitud kerekontuuride ja uute pilkupüüdvate valuvelgedega jätab uus i40 sedaan erakordselt dünaamilise mulje. Disain, mis räägib enda eest.

Hind alates 17 990 €