Amserv toetab

Amserv lähtub teisi toetades oma ärifilosoofiast ja väärtustest. Meie eesmärk on luua head tehes sellised suhted, mis aitavad levitada meie väärtusi nii Amservi klientide kui ka töötajate hulgas ning viia need väärtused nii ka avalikkuseni. Meie toetustegevus põhineb pikaajalisel vastastikust väärtust looval alusel.

Toetame kultuuri

Väärtustame neid, kes oma tööga ehitavad silla nii inimeste kui ka põlvkondade vahele; neid, kes pakuvad positiivseid emotsioone; neid, kes muudavad oma tegevusega Eesti kultuuri elujõuliseks; neid, kes suurde ellu alles astumas ning neid, kes toovad meieni teiste maade kultuuri.

Toetame loominguliste ja mitmekülgsete inimeste ühendamist ning tunnustame teatri ja muusika vallas tegutsevate inimeste tööd ja panust Eesti kultuurimaastikul.

Amserv toetab etendus- ja kontsertasutusi:

   
Eesti Tenniseliit
Sõru Jazz Tuletorni kontsert Rahvusooper Estonia

 •    
  Hedvig Hanson

   Toetame sporti ja aktiivset eluviisi

  Väärtustame aktiivset eluviisi ja sportlikkust ning soovime kaasa aidata, et inimestel kujuneksid korrapärased liikumisharjumused.

  Toetame nii rahvasporti kui ka laiema kandepinnaga suviseid spordialasid, mis pakuvad võimalust veeta rohkem aega värskes õhus ning olla füüsiliselt aktiivne.

  • Amservi Rattatiim
   Jalgrattasport on kiiresti arenev spordiala, mis pakub kõigile huvilistele aktiivset ja sportlikku meelelahutust ning tõsisematele harrastajatele ning tippsportlastele põnevaid katsumusi.
  • Amserv Toyota Sailing Team
   Peasponsorina toetame 2016/2017 hooajal purjetajate meeskonda, kuhu kuuluvad Margus Nõmmik, Margus Zuravljov, Kristiina Truuverk ja mitmed teised purjetajad.

   Amserv Sailing Team Facebookis»
  • Eesti Tennise Liit
   Amserv ja Toyota toetavad ETL´i autopartnerina tennise arengut ja tuntuse kasvu.  
  • Merits Motosport
   Motorkross nõuab pühendumist, distsipliini ja järjekindlat harjutamist. Toetame Amserv Järve pikaaegse töötaja Margo Meritsa ja tema poja Carl-Markuse arengut krossiradadel.
  • Eesti Invaspordi Liit